Inzerce

Aby i na ženicha byla radost pohledět!

Aby i na ženicha byla radost pohledět!
Napsal angelo

I svatebnímu oblékání vládnou trendy. A zdaleka se netýkají jen nevěst! Co velí ty poslední? Možná se budete divit!

To, že nevěsta by měla být po všech stránkách dokonalá, je společností vnímáno jaksi automaticky. Krásné šaty, účes, make-up, manikúra. Budoucí paní by zkrátka měla být jako ze žurnálu. A co budoucí manžel? Ten se sice nemusí hodiny líčit ani česat, ale oblečen by také měl být adekvátně situaci. A pozor, zdaleka nemáme na mysli klasický oblek a naleštěné lakovky! Moderní ženich může mít podle posledních trendů spoustu podob.

Nejenom nevěsta musí padnout do kolen

Klasické oblečení na svatbu je kapitolou sama pro sebe. Ženichovi to samozřejmě na první pohled musí slušet. I on by podobně jako nevěsta měl být dokonalý, a nejenom nevěsta by při pohledu na svého vyvoleného měla padnout do kolen (myšleno obrazně). Jiné to už ovšem je s oblekem neklasickým. V něm ženich ani nemusí vypadat jako ženich.

Oblek nemusí být apriori černý!

Začněme oblekem klasickým. Jeho základem je sako či smoking, košile a kravata (popřípadě motýlek), a to vše zdaleka nejenom v černé barvě. Jeden z výše zmíněných trendů například přeje i světlým barvám, jako jsou bílá či světle šedá. Věřte, že ženich v těchto barvách bude vypadat velmi elegantně.

Nebojte se kombinovat barvy

Váš oblek také nemusí být jednobarevný. Klidně barvy kombinujte. Skvělá kombinace je třeba černo modrá, tedy například v podobě černých kalhot a modrého smokingu či saka.

Oblékněte se tématicky

Plánujete svatbu na pláži? Zvolte spíše vzdušnější oblečení včetně šortek! Řeknete si ano na ranči? Pak by ženichovi neměly chybět kovbojské holínky a klobouk.

Extravagantní obuv

Ani boty nemusí ženich mít jen černé a vyleštěné. Naopak. Klidně si obujte i tenisky. A místo košile si vezměte tričko. V případě této neotřelé kombinace by však s vámi nevěsta měla držet basu a i ona by místo střevíčků měla nasadit tenisky. Buďte zkrátka kreativní oba. Zvolit můžete i vyloženě „crazy“ obuv. Co třeba lesklé boty se třpytkami?

Některé nápady zřejmě zní trošku šíleně, ale proč ne? Odhoďte zábrany a popusťte uzdu své fantazii. Kdy jindy tak můžete učinit, než ve svůj svatební den?

O autorovi

angelo