Inzerce

Chcete být dokonale krásné na svatbu? Objevte metody moderní estetické dermatologie

Chcete být dokonale krásné na svatbu? Objevte metody moderní estetické dermatologie
Napsal angelo

Snad každá nevěsta se chce na svůj speciální den připravit co nejlépe. Potřebuje pocit, že vypadá skutečně dokonale. K tomu mohou posloužit metody moderní estetické dermatologie, které dokážou zvýraznit a vylepšit přirozenou krásu. Udělejte si svůj svatební den výjimečný a začněte ještě několik týdnů před tím, kdy věnujete péči o svou krásu větší pozornost než jindy.

Pozvednutí křivek obličeje

Ať už si chcete ubrat pár let, nebo jste během náročných svatebních příprav v obličeji zestárla více, než by bylo dobré, existuje několik metod moderního liftingu. Estetická dermatologie se zaměřuje na dosáhnutí přirozeně vypadajícího výsledku s dlouhodobým efektem. Příkladem takového ošetření jsou například výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Jiným názvem jde o tekutý lifting, kdy se do povadlých částí obličeje aplikuje tělu přirozená látka kyselina hyaluronová. Její přirozenou schopností je výrazná hydratace a vazba vody, díky čemuž se pleť napne a kontury se vyjasní. Technika je vhodná i v případě, kdy toužíte po zvětšení objemu rtů nebo revitalizaci dekoltu. V obou případech by mohlo jít o ošetření napomáhající nevěstě s dokonalým vzhledem. Podívejte se na více informací o této metodě.

Svěží vzhled díky hloubkové hydrataci

Vysušená pleť nepůsobí dobře. Matný vzhled a přirozená suchost ji dělají náchylnější k tvorbě nevzhledných vrásek. Proti tomu pomáhá předcházet vysoce účinná omlazující metoda fungující na principu hloubkové hydratace. V porovnání s jinými druhy dermatologických ošetření je Skinbooster vysoce účinný zvenku i zevnitř. Výhodou je trvanlivost výsledku, který vydrží až po dobu jednoho roku v závislosti na rychlosti metabolismu. Ideální je rozhodnout se pro ošetření zhruba měsíc před svatbou, aby se pleť stačila co nejlépe hydratovat a efekt se naplno rozvinul. Zjistěte si další informace o metodě Skinbooster.

Odstranění jizev

Ať už vlivem poranění nebo po horším akné, jsou jizvy nepříliš lichotivým pozůstatkem. Dobrou zprávou ale je, že si s nimi moderní dermatologie dokáže velmi dobře poradit. K jejich odstranění se používá lékařský laser. Cílené působení paprsku na vybranou tkáň dokáže šetrně odstranit či výrazně potlačit jizvy. Bezprostředně po ošetření se objevuje zarudnutí v ošetřeném místě, které trvá zhruba po dobu tří dnů. Není tedy dobré naplánovat si zákrok těsně před slavnostním dnem. Ideálně zvolte předstih alespoň tří měsíců. Jizvu je totiž po odstranění nutné chránit proti slunečnímu záření. S pomocí laseru se dají korigovat například i prasklé žilky či červené skvrnky na obličeji. V závislosti na daném problému se vybírá nejvhodnější metoda, jak danou oblast ošetřit. Všechny podrobné informace se dozvíte na vstupní konzultaci a úvodním vyšetření. Pro představu se můžete podívat na webové stránky Perfect Clinic, kde najdete nejrůznější metody estetické dermatologie pro vyřešení všech možných problémů.

Dokonale hladká pokožka

Ohromte všechny přítomné dokonalou krásou své pokožky. Budou vám závidět a podivovat se nad tím, jak máte tak dokonalou pleť i bez make-upu. A nejlepší na tom je, že se z výsledku budete těšit nejenom na svatbě, ale i během následujících dnů a týdnů. Krásný vzhled si tak užijete i na líbánkách. S odstraněním nedokonalostí může pomoci metoda chemického peelingu. Jde o techniku založenou na působení AHA ovocných kyselin. Dojde k rozrušení vrchních vrstev pokožky, které se následně obnoví do zdravější a hladší podoby. Metoda je ideální při problémech s akné, pigmentací či při drobných nerovnostech. Podívejte se na více informací.

Zdroj informací: www.perfectclinic.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

angelo