Svatba

Co takhle svatba v lese?

Co takhle svatba v lese?

Přáli byste si zažít netradiční svatbu v přírodě a daleko od civilizace, kde byste nevnímali nic jiného než vůni lesa, čerstvý vzduch a šustění listí? Proč ne! Svatba v tichosti lesa má své neodmyslitelné kouzlo. Vzpomeňte si například na nádhernou ač filmovou svatbu Belly a Edwarda…

Invalid Displayed Gallery

Obklopeni zelení a tichem – milovníci přírody jistě nebudou váhat a rozhodnou se pro netradiční lesní svatbu v rustikálním stylu. Samozřejmě, největší hrozbou je počasí, které bohužel nemůžeme ovlivnit. Proto povinnou výbavou svatebních hostů (a třeba i dobrým tipem pro dárek na jejich uvítanou) je deštník. A protože vše musí být promyšlené do posledního detailu, co takhle deštník s iniciály snoubenců či termínem svatby? Navíc jej můžete využít i během focení a to i v případě, že bude jasno.

Invalid Displayed Gallery

Pokud si odmyslíme počasí, modrá obloha a sluneční paprsky rázem vykouzlí nádhernou atmosféru. Svatební obřad pod korunami stromů, přípitek za zpěvu ptáčků či třeba i první tanec mezi kapkami deště, řekněte, není tohle ta pravá romantika?

Invalid Displayed Gallery

KONTAKTY

Dekorace: Creative Weddings

Květiny a květinová dekorace: Talpa Flowers

Dort: Iveta Fabešová z IF Café 

Salty bar: Lucie Švejdová z Mum on the Run

Šperky a prstýnky:  Zlatnictví Janka

Svatební šaty: Svatební salón Maya

Make up & Hairstyle: Vizáž missmakeup Monika Navrátilová 

Styling: Gabriela Styling

Foto: Alieska photography 

Video:  Creative Pictures

Lokace: Jesenický les


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post