Inspirace

Jak zapojit zvířátka do svatebního dne?

Jak zapojit zvířátka do svatebního dne?

Ke každé svatbě patří neodmyslitelně květiny, dekorace, prstýnky, ale co například zvířátka? Hodí se, nebo nehodí je zapojit do svatebního dne?

Typickým svatebním živým symbolem, který se čím dál častěji objevuje na svatbách, jsou holubice, které manželé vypustí a dají jim “svobodu”. Zpravidla se totiž jedná o cvičené holuby, kteří se opět vrátí ke svému majiteli. Jiné je to už ovšem například s vypuštěním svatebních motýlku, které se jistě postarají o krásnou podívanou.

Zapojte čtyřnohé miláčky

Jak zapojit zvířátka do svatebního dne?Zaměříme-li se spíše na naše domácí mazlíčky, ani ti nemusí být ze svatby úplně vyčleněni. Pokud máte třeba pejska, kterého automaticky berete za nepostradatelného člena rodiny, zapojte ho do vašeho velkého dne. Ovšem je důležité, aby váš pejsek byl zvyklý na větší množství lidí, aby ho svatební průvod nevyděsil. Především ale nesmí být agresivní vůči lidem, dětem, nebo dalším přítomným pejskům. Samozřejmě by měl poslechnout na slovo, a to za každých okolností. Jinak dosti hrozí, že by vám z vašeho důležitého dne mohl udělat nemilou katastrofu.

Dobře plánujte

Váš miláček vás může například doprovodit k oltáři společně s otcem, či na vás čekat už u oltáře s vaším snoubencem. Pokud je dobře vycvičený, může vám přinést i snubní prstýnky. Při plánování ovšem vybírejte místa, kam psi nemají zákaz, abyste na poslední chvíli nebyli zklamaní. Dnes už to na většině míst není žádný problém, ale přece jen je dobré se předem informovat. Zapojit samozřejmě můžete nejen pejska, ale i kočku, nebo papouška. Z praktického hlediska ale mějte předem domluvené, kdo si během svatby vezme vašeho mazlíčka na starosti, abyste ho nemuseli celou svatbu hlídat.

Svatba se zvířátky

Jak zapojit zvířátka do svatebního dne?V poslední době se častěji konají svatby na farmách, ke kterým neodmyslitelně zvířátka patří. Vy je tak můžete zapojit i do svatebního focení. A protože svatba je romantickou záležitostí, dokonale například vypadají fotografie s koňmi, ať už v sedle nebo vedle nich, se stádem ovcí, či s krásně zbarvenými pávy. Zvířátka se mohou promítnout i do svatebních oznámení. Je jen na vás, zda použijete fotku vašeho reálného mazlíčka, nebo využijete pouze motiv zvířete.


Foto: Pixabay

O autorovi

The Wedding Post