Svatba

Jean Paul Gaultier: haute couture na svatební téma

Jean Paul Gaultier:  haute couture na svatební téma

Jean Paul Gaultier loni oznámil, že odchází od tvorby ready-to-wear oblečení a začne se soustředit na haute couture. A jeho první kolekce je již na světě! A ne jen tak ledajaká…nechal se inspirovat přímo svatební tématikou!

Modelka jako svatební kytice i včelař

Modelka Naomi Campbell tak přehlídce zazářila jako svatební kytice či Lindsay Wixon coby svatební včelař. Jean Paul Galtier tak dokázal, že jeho přehlídka byla mistrovská po technické stránce zpracování všech detailů ale zejména dokázala pobavit.

Jean Paul Gaultier – návrhář konfekce i haute couture

třiašedesátiletý francouzský módní návrhář, svou kariéru pod svou vlastní značkou odstartoval roku 1976. Od té doby patří k nejuznávanějším a nejslavnějším světovým návrhářům. U jeho tvorby si člověk může být jistý, že bude provokativní a avantgardní. Jean Paul Gaultier se nesoustředí jen na vysoké krejčovství, ale mezi jeho kolekcemi nalezneme jak konfekci, prêt-à-porter tak i haute couture. Jean Paul Gaultier byl rovněž hlavním návrhářem francouzské značky Hermès. Nicméně Jean Paul Gaultier nezůstal jen u oblečení, roku 1993 uvedl na trh svůj první parfém. Flakón ve tvaru torza lidského těla patří mezi nejprodávanější. 

Invalid Displayed Gallery


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post