Inzerce

Ke krásné hřívě vám pomohou vlasové příčesky

Ke krásné hřívě vám pomohou vlasové příčesky
Napsal angelo

Ve svatební den musí být vše perfektní. Prostředí, šaty, líčení a samozřejmě účes. Málokterá nevěsta má ovšem tak husté vlasy, aby se z nich dal vytvořit dokonalý účes. Proto mnoho nastávajících žen volí příčesky.

Volte příčesky z pravých vlasů

Nejen, že chcete být ve svůj velký den krásná, ale také na fotografiích toužíte vypadat úchvatně. Proto mít krásné dlouhé nebo husté vlasy je podmínkou. Jaké si ale vybrat? Nejoptimálnější jsou clip-in, například OxY příčesky. Vyberte si ty z pravých vlasů, dají se skvěle upravovat. Clip-in příčesky jsou velmi flexibilní. Lze z nich vytvořit účes z rozpuštěných vlasů, které se vyžehlí, navlní a vetkne se do nich jen sponka nebo se použije čelenka. Stejně tak z těchto vlasů můžete vytvořit drdol. Příčesky z pravých vlasů se mohou upravovat stejně jako vaše skutečná hříva. Jestli toužíte po culíku, lze si pořídit i příčesek v této formě. Pouze se upevní na váš culík, vyžehlí, nebo navlní dle přání. Rovněž jej můžete zamotat jako efektní drdol, do něhož se vpletou perličky či jiné komponenty.

Clip-in příčesky – jak s nimi pracovat?

Vlasové příčesky jsou snadné na aplikaci. Clip-in jsou dodávány v sadě pásů. Na jednom jsou čtyři sponky, na dvou tři, na dalších dvou dvě a na třech je po jedné sponce. Můžete si vybrat z mnoha délek i odstínů, světlý odstín se dá vždy nabarvit na tmavší, aby vlasy přesně splynuly s vaší hřívou. Díky systému více pásků si můžete vlasové příčesky upevnit do vlasů přirozeně, kdy nebude vidět rozdíl mezi vašimi a nastavenými vlasy. Během pár minut tak budete mít krásnou hřívu, kterou lze nechat rozpuštěnou, nebo si z ní uděláte výčes. Dalším příčeskem je forma jednoho pásu. Dokonalé pro rychlý účes. Využijte vlasových příčesků, s nimiž si vytvoříte dokonalý účes, který bude působit jako by byl z vašich vlasů.

O autorovi

angelo