Inspirace

Košilové šaty pro sofistikovanou nevěstu

Košilové šaty pro sofistikovanou nevěstu

Nechcete být jednou z mnoha? Princeznovský styl není nic pro vás, přesto však toužíte být tou nejkrásnější nevěstou? Porozhlédněte se po nevšedních, avšak dokonale ženských svatebních šatech. Sofistikované, elegantní, minimalistické, osobité a vyladěné do posledního detailu. Přesně takové jsou i košilové svatební šaty neboli svatební šaty s límečkem.

 

Košilové šaty pro sofistikovanou nevěstuInspirováno pánským stylem

Možná vás to překvapí, ale i tak málo, jako je například límeček, stačí k tomu, aby svatební šaty dostaly úplně jiný rozměr. Límečky jsou jednoduché a už dlouhá léta nejsou jen doménou mužů. Návrháři je tak stále častěji zahrnují do svých kolekcí, a to nejen pro běžné nošení. I svatební návrháři našli místo, které zaplnili těmito neodolatelnými svatebními šaty.

Nespočet řešení

Svatební šaty mohou být s dlouhým, tříčtvrtečním i krátkým rukávem, nebo dokonce bez něj. Rukávy mohou být lehce nabírané v ramenou. Stejně tak ale mohou být vyrobené z průhledné krajky nebo připomínat klasickou bavlněnou košili. Jednoduché košilové svatební šaty jsou minimalistické a nesmírně ženské. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. A co na to říkáte vy, milé nevěsty?


Zdroj: Pinterest, foto 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

O autorovi

The Wedding Post