Inzerce

Leták Kaufland vám pomůže vypadat lépe, až půjdete na svatbu svým blízkým!

Leták Kaufland vám pomůže vypadat lépe, až půjdete na svatbu svým blízkým!
Napsal angelo

 

Jak spolu souvisí Kaufland leták a váš vzhled v době, kdy jdete gratulovat svým blízkým ke zpečetění jejich lásky? Celkem úzce, protože právě v Kauflandu lze podle slevového letáku koupit elektrické spotřebiče, které vám pomohou s úpravou vlasů a vousů. Díky široké nabídce řetězce Kaufland tu můžete vybírat právě i ze spotřební elektroniky určené k péči o váš vzhled – a díky online letákům vychytáte jejich nejlepší cenu.

Kulmofén od značky Grundig

Až budete v letáku Kaufland prohlížet výrobky k péči o vzhled vlasů, jistě se zastavte i u kulmofénu od značky Grundig. O co vlastně jde? Kulmofén je, jak jeho název napovídá, spojením kulmy a fénu. Z kulmy má tento přístroj kulatý tvar s úchyty pro vlasy, zde v podobě štětinek, a z fénu si vzal onu schopnost foukat teplý vzduch.

Jde v podstatě o zdravější variantu kulmy, tedy pro vaše vlasy. Zatímco kulma funguje až při vyšších teplotách a dělá celkem malé lokny, kulmofén bude do natočených vlasů vhánět teplý vzduch, ale o teplotách pro vlas přijatelných.

Díky použití kulmofénu místo obyčejné kulmy se vám nebudou vlasy ani lámat a ani třepit, přesto je budete moci mít celý den skvěle upravené. V nabídce jsou tři velikosti nástavců (s průměry 25 mm, 38 mm a 50 mm), které navíc mají keramický povrch, což je pro kontakt s vlasem ten nejosvědčenější materiál. Můžete nastavit dvě různé teploty a natočit vlasy jak suché, tak i mokré. A v Kaufland letáku ho najdete jen za necelou pětistovku!

Leták Kaufland nabídne i žehličku na vlasy od stejné značky

Nejen tvorba loken, ale i rovnání vlasů bude i pro vás díky Kaufland letáku snadnější a hlavně levnější. Model, který se v Kauflandu nabízí za necelé čtyři stovky, nabídne také keramický povrch a ionizační funkce, které jsou udržení rovného tvaru účesu velmi důležité. Vytváří totiž ionty, díky kterým nebudou vlasy poletovat, jak je napadne, ale budou se hezky držet u sebe a ve tvaru, který jim žehličkou dáte.

Žehličku lze použít při šesti různých stupních teploty. A abyste nemuseli neustále přepínat mezi šesti stupni, což by bylo asi časem nepohodlné, nabídne žehlička paměť na poslední použitou teplotu, aby vám umožnila snadné a rychlé použití přesně tak, jak jste zvyklí.

Skvělé je, že si nemusíte pamatovat, zda jste žehličku před odchodem z domu vyndali ze zásuvky, po 60 minutách se totiž vypne úplně sama. To je dostatečně dlouhá doba k tomu, abyste vykouzlili kýžený efekt, a máte jistotu, že žehlička bude brát svůj příkon pouze 60 minut, i když ji zapomenete vypnout a odejdete na celý den nebo dokonce na celý víkend z domu.

Zastřihovač vlasů od značky Philips

Do pětistovky se v Kaufland letáku příští týden vejdete, i když toužíte po novém a spolehlivém zastřihovači vlasů. Ten, který Kaufland leták právě nabízí, má střihací nože z nerezové oceli, díky čemuž vydrží dlouho ostré. Minimální délka střihu je u tohoto modelu 0,5 mm, ta maximální pak 23 mm.

Zastřihovač proto použijete jak k úplnému vyholení některých míst, (například krku), tak k úpravě delší účesů, a to buď s klasickým nástavcem, nebo pokud jste zkušenější v oblasti stříhání, tak ve spolupráci s hřebenem, kdy zastřihovač použijete místo nůžek na jakkoliv dlouhé účesy.

Součástí balení je samozřejmě nejen samotný zastřihovač, ale také nástavec, díky kterému se prodlužuje zastřihovaná délka vlasů nebo i vousů. Hřeben si už budete muset obstarat sami, nebo vybrat model s plnější výbavou.

O autorovi

angelo