Inzerce

Máme tip na originální svatební dar

Máme tip na originální svatební dar
Napsal angelo

Novomanželům se obvykle dávají peníze, nebo věci do domácnosti. Obyčejně si ze svatební hostiny odnáší skleničky, sady hrnečků a obrazy se srdíčky. Je to všechno moc pěkné, ale možná byste byli rádi originálnější. Jenže jak vybrat dárek, který potěší, nezůstane ležet ve skříni, a bude natolik jedinečný, že jej nikdo z dalších svatebčanů nevymyslí? Máme pro vás jeden tip.

Co byste řekli dárku, který vypadá stylově, můžete na něj přidat osobní vzkaz, dotyčný ho bude užívat jen doma v soukromí, hodí se pro oba dva novomanžele, a přitom je to věc, již většina lidí běžně denně používá? Možná vám nejde do hlavy, co máme přesně na mysli. Tak si to pojďme prozradit.

Oblečte novomanžele do županů

Vězte, že s dárkem v podobě županů budete originální. Jde o poměrně levnou pozornost, přesto praktickou. Obdarovaní si na vás vzpomenou každý večer po koupeli, když se zahalí do příjemného saténu nebo měkkého plyše. Ostatně je jen na vás, jaký materiál a provedení jim vyberete. Muži třeba modrý, ženě růžový a ideálně s nějakým vtipným nápisem. Sehnat se dají také dětské župany, takže pokud už novomanželé mají děti, obléknete celou rodinku.

Velmi pěkné dámské župany najdete v e-shopu Shineandshine.cz. Jsou saténové, splývavé a každá žena v nich vypadá úplně jako bohyně. Velikost trefíte, a pokud nevěstu znáte opravdu dobře, můžete jí nechat vyrobit župan přímo na míru. Nezapomeňte vybrat hezký nápis na záda. Pro novomanželku se hodí třeba „wifey“. Nebo vymyslíte něco vlastního?

Vyberte obyčejný dar v originálním provedení

Nejsou podle vás župany vhodnou volbou? Bojíte-li se experimentovat, vsaďte prostě na nějaký osvědčený dar – nejlépe vybavení do bytu. Pojměte ho ale v naprosto originálním provedení. Podívejte se třeba na tyto luxusní hodiny na zeď. Jsou to jen obyčejné hodiny, přesto jimi zaručeně ohromíte a obdarovaní na vás budou vzpomínat každý den.

O autorovi

angelo