Blog

Nebojte se koupit snubní prsteny na internetu

Nebojte se koupit snubní prsteny na internetu
Napsal angelo

Online nakupování je čím dál více oblíbené. Internetové obchody nabízí další a další výhody pro své zákazníky. Na svatbu můžete dnes vše objednat z pohodlí domova. A platí to i při výběru snubních prstenů.

Bohužel mnoho nastávajících novomanželů má strach koupit snubní prstýnky po internetu. Ale proč? Služby už jsou dnes na takové úrovni, že leckdy internetové obchody nabízí bezkonkurenční podmínky, a to nejen v podobě nižší ceny.

Výhody a nevýhody nákupu snubních prstenů

Výhody

  • Cena
  • Velký výběr
  • Možnost vrátit zboží bez udání důvodu
  • Úspora času (nemusíte chodit pro zlatnictvích)

Nevýhody

  • Volba velikosti
  • Nemožnost vyzkoušet si prstýnek na ruce

Nebojte se koupit snubní prsteny na internetu

Zmíněných nevýhod se určitě nemusíte bát. Je ale nutné nakupovat u ověřených prodejců a nejlépe přímo u výrobců, kteří jsou již delší dobu na trhu a nabízí certifikáty kvality a pravosti kamenů. Zároveň mají registraci u puncovního úřadu České republiky.

Vždy si ověřte, jak dlouho firma existuje a jaké má reference na Heurece, na Google nebo tematických fórech jako je Beremese.cz. Zkusit můžete také hodnocení od zákazníků přímo na Facebookovém profilu dané firmy.

Snubní prsteny Danfil – Náš ověřený TIP!

Zkuste náš tip a podívejte se na nabídku českého výrobce Danfil Jewellery, který je na trhu  již od roku 1992. Ochotně vám pošlou speciálního pomocníka, tzv. multisizer, díky kterému si zjistíte přesnou velikost prstenů z pohodlí domova. I kdybyste nedodrželi pokyny při měření a prstýnek byl větší nebo naopak menší, první úpravu velikosti máte zdarma. Pamatujte ale, že pokud váháte mezi dvěma velikostmi, je vždy lepší zvolit tu větší. Je totiž mnohem jednodušší prsten zmenšit, než ho roztahovat.

Líbí se Vám prsten, ale nevíte jak vypadá na ruce? Žádný problém

Nemusíte mít ani obavy, že nevíte, jak vypadá prsten na ruce. Stačí zavolat na bezplatnou linku nebo napsat e-mail a fotku s prstenem dostanete obratem na e-mail.

Jako doplněk ke snubním prstenům nabízí rytiny zdarma. Díky preciznímu zpracování a použití nejkvalitnějších materiálů poskytují také bezplatný doživotní servis.

Nebojte se koupit snubní prsteny na internetu

O autorovi

angelo