Inzerce

Nečekejte na fotografie ze svatby – mějte je hned!

Nečekejte na fotografie ze svatby – mějte je hned!
Napsal angelo

Svatba je významnou událostí, na které se setkávají nejen rodinní příslušníci, ale i přátelé nevěsty a ženicha. Pro všechny zúčastněné je to nezapomenutelná akce a stávají se na ní svědky propojení dvou životů. Pokud se chystáte na svatbu nebo jste dokonce jedním ze svatebčanů, zachyťte dobrou náladu a okamžiky štěstí na fotografie!

Fotografie jako vzpomínky na celý život

Na žádné svatbě nesmí chybět profesionální fotograf. Fotografie jsou koneckonců vzpomínkou na celý život a z těch nejlepších si můžete nechat vyrobit fotoobraz nebo tolik oblíbenou fotoknihu pro novomanžele. Co říkáte nápadu, kdybyste si s sebou přinesli fotoalbum, do kterého byste mohli vlepit fotky přímo na svatební hostině? Koneckonců byla by škoda, aby fotografie od zúčastněných zůstaly pouze v jejich mobilech a fotoaparátech.

Blahopřání nemusí být jen na přáníčkách

Možná jste o tom ještě neslyšeli, ale díky moderním technologiím můžete fotografie vytisknout hned na místě. Využijte toho, že máte všechny své blízké pohromadě a vlepte fotografie do fotoknihy nebo svatebního alba. Každý host vám k fotce může připsat své vlastní blahopřání, které pro vás bude krásnou vzpomínkou a připomínkou tohoto šťastného dne!

Vytiskněte okamžitě neopakovatelné vzpomínky!

Připadá vám to jako úžasný nápad? Prozradíme vám, na čem ihned vytisknete fotografie až o rozměrech 50×76 mm, které odpovídá zhruba formátu A8: na kapesní tiskárně HP Sprocket Photo Printer. Tato barevná tiskárna váží pouhých 172 gramů a vejde se doslova do každé kapsy. Stačí, když pořídíte chytrým telefonem fotky, spárujete ho pomocí Bluetooth s fototiskárnou a snímky vytisknete na speciální papír.

Kapesní tiskárna nesmí chybět na žádné svatbě

Speciální fotopapír s označením ZINK je určen právě pro tuto kapesní tiskárnu. Můžete se těšit na barevně vyvážené fotky a na kvalitní tisk. Možná si teď pokládáte otázku, jak je to s doplňováním inkoustu. Máme pro vás skvělou zprávu: tiskárna funguje na principu tzv. tepelného tisku a nemusíte do ní kupovat žádné inkoustové náplně. K provozu tiskárny nepotřebujete zásuvku, neboť ji napájí baterie.

Udělejte seznam hostů s fotografiemi

Buďte kreativní a vytiskněte z kapesní tiskárny i fotografie vašich hostů, které můžete stáhnout třeba z jejich sociálních sítí. Ohromte všechny a vytvořte seznam pozvaných osob. Ke každému jménu pověste fotografii, aby si hosté udělali lepší představu, kdo je kdo. Pokud si rádi hrajete, využijte aplikaci a vložte ke snímkům nějakou animaci. Uvidíte, že to každého hosta potěší!

Fotografie můžete nalepit kamkoliv vás napadne

Výhodou fotografického papíru do tiskárny HP Sprocket Photo Printer je to, že je z jedné strany samolepící. Jednu fotografii vytisknete za neuvěřitelných 42 sekund a bez přívodu elektrického proudu dokáže tiskárna zpracovat až 40 fotografií. K tisku si stáhněte aplikaci, která je zdarma ke stažení pro iOS i Android. S aplikací zvládnete všechno levou zadní a budete překvapeni, jaké krásné fotografie s ní vytvoříte.

 

Většina z nás se vdává a žení jednou za život. Zaznamenejte svatbu a připomínejte si ji ve chvílích, kdy vás popadne nostalgická nálada. Při prohlížení fotoalba s fotografiemi vytisknutými přes kapesní tiskárnu zavzpomínáte na svatební den a na své blízké.

O autorovi

angelo