Zásnuby

Jak originálně požádat o ruku?

Jak originálně požádat o ruku?

Přemýšlíte nad tím, jak by měla vypadat originální žádost o ruku nebo byste rádi překvapili svou milou či milého? Ano, dnes není vůbec nezvyklé, když o ruku žádá žena muže. Ovšem když zůstaneme u klasického scénáře, kdy muž žádá ženu, tak každá žádost má určitá pravidla. Tak například vždy žádejte o ruku prstenem s kamenem a při žádosti klečte na jednom koleni – to jsou jen základní věci, které by měla tradiční žádost o ruku splňovat.

Co je dobré vědět o žádosti o ruku?

Jak originálně požádat o ruku?Nad čím se však musíte zamyslet, je správné načasování a místo. Co se týče místa, můžete zvolit společné oblíbené místo, místo, na kterém jste seznámili, či nějaké, které má pro vás dva zvláštní význam.

Jestli máte v oblibě stejnou aktivitu, jako je například potápění, jízda na koni či horská turistika, můžete žádost o ruku zapojit do této činnosti. Žádost v romantické luxusní restauraci je nestárnoucí klasika. Dle zkušeností ovšem příliš nedoporučujeme schovávat prstýnek do jídla či sklenice se šampaňským, mohlo by dojít k nehodě.

Další tipy, jak požádat o ruku

Originální žádostí pak může být rovněž nechat otisknout žádost o ruku v novinách či časopisu, který vaše přítelkyně pravidelně a ráda čte. Pokud rádi chodíte do divadla, můžete se zkusit domluvit s manažerem, a požádat svou drahou o Jak originálně požádat o ruku?ruku při závěrečné děkovačce. Dáváte-li přednost kinu, domluvte si, aby pustili spot s žádostí o ruku během upoutávek, jistě bude vaše drahá polovička překvapená. Je-li vaše partnerka hravá, můžete ze žádosti o ruku udělat hru, na jejímž konci přijde překvapení ve formě žádosti o ruku.

Také můžete do žádosti o ruku originálně zapojit rodinu či přátele. Každému dejte například tričko s jedním písmenem z věty „Vezmeš si mě“ či každý může držet deštník s jedním písmenkem. Způsobů, jak požádat svoji drahocennou polovičku, aby s vámi strávila celý život, je mnoho. Důležité je, aby žádost byla upřímná a vy si celý ten výjimečný ceremoniál užili a měli na co vzpomínat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post