Inspirace

Proč je výhodné mít svatební web?

Proč je výhodné mít svatební web?

Už jste slyšeli o svatebním webu? Pokud ne, možná zjistíte, že se vám bude také hodit. Jde totiž o jednoduchý a zároveň velice praktický nástroj pro snoubence. I proto není divu, že stále více zasnoubených párů využívají výhod svatebního webu.  A nyní k tomu, co všechny zajímá nejvíce. V čem je tak skvělým pomocníkem? A je opravdu tak nezbytný, jak se o něm říká?

Nezbytnost nebo módní trend?

Když začneme druhou otázkou, tak nezbytný určitě není. Co si budeme povídat, svatbu zvládne každý zorganizovat i bez něj. Na druhou stranu vám ale možná některé činnosti urychlí a případně usnadní.

Co je svatební web?

Svatební web je vytvořen především za účelem informování svatebních hostů o všem důležitém, co se týká svatby. Můžete zde umístit seznam svatebních darů, program svatby, kdo kdy a kde má být, možnosti ubytování a mnoho a mnoho dalšího. Na samotné svatbě tak odpadne věčné dotazování, kdy se co bude dít. Nebo by alespoň mělo. Hosté totiž budou o všem informovaní dopředu.

Vše důležité na jednom místě

Na svatební web je také vhodné umístit seznam hostů, kde si ostatní mohou udělat představu, o jak velkou svatbu jde a s kým se tam případně potkají. Uveďte zde praktické věci o místě konání svatby, případně mapku, možnost parkování, či různá omezení, co se týká například psů, děti nebo ohňostrojů. Je dobré uvést i možnost ubytování, v případě, že je zařizujete nebo nikoli. Místo konání svatby přece jen s největší pravděpodobností znáte nejlépe. Pokud jde o seznam svatebních darů, tak ten by měl být na webu umístěn s velkým předstihem a měl by být pravidelně, nebo ještě lépe automaticky, aktualizovaný. Hosté tak budou mít přehled o tom, který dar už někdo koupil.

Nezapomeňte na kontakty

Svatební web je zkrátka místem, kam můžete napsat vše, co je dobré, aby hosté věděli a neptali se vás během svatebního dne. Přesto však doporučujeme pověřit jednu osobu, která bude mít během svatebního dne na starosti svatební hosty a právě na ni uveďte telefonní číslo na vašem svatebním webu. Svatební hosté, kteří se ztratí, případně budou mít zpoždění, budou volat přímo vaší pravé ruce.

Možná si říkáte, že to vypadá jako skvělý pomocník, ale webové stránky přece jen vytvářet neumíte? Žádný strach, dnes jsou na to speciální webové stránky, kde si založíte pouze svůj účet a pomocí šablon si během pár minut vytvoříte vlastní svatební web. Tak co říkáte, založit, nebo nezaložit?


Foto: Pixabay, Stocksnap

O autorovi

The Wedding Post