Inspirace

Šaty pro opravdovou bohyni v podání Claire Pettibone

Šaty pro opravdovou bohyni v podání Claire Pettibone

Nová kolekce 2015 Claire Pettibone by se dala charakterizovat třemi slovy: vintage, romantika, bohémství. A právě díky tomu je její kolekce naprosto unikátní. Pokud hledáte něco naprosto originálního, nechte se inspirovat éterickými výtvory této úžasné návrhářky. Společnost a hlavní salon sídlí v Los Angeles na zámku z roku 1928. Unikátní prostory navíc dodávají jejím výtvorům to pravé kouzlo..

A kdo je vlastně Claire Pettibone? 

Její návrhářská kariéra se datuje k roku 1994, kdy se svým manželem, Guy Toley, založila vlastní společnost, jež se zpočátku specializovala na tvorbu luxusního spodního prádla. V roce 2005 slavila úspěchy se svou první kolekcí svatebních šatů a od té doby bylo směřování její firmy jasné.

INSPIRACE: zahrada, vinice, rustikální i vintage styl

Clair využívá jemných barev, propracovaných detailů, elegantních výšivek s cílem vytvořit z každé ženy éterickou bohyni.

Oblíbená návrhářka slavných

V roce 2012 obletěla svět zpráva, že Priscilla Chan oblékla na svou svatbu se zakladatelem Facebooku, Markem Zuckerbergem, šaty Claire Pettibone. Její návrhy navíc můžete velmi často vidět na červeném koberci, a to například na Cameron Diaz, Courteney Cox Arquette či Elisabeth Moss.

Invalid Displayed Gallery

Gothic Angel collection 2015

[vimeo url=”http://vimeo.com/112208093″]


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post