Inspirace

Slaďte svatbu do barvy roku 2018

Slaďte svatbu do barvy roku 2018

Chystáte v roce 2018 svatbu? Pokud se rádi držíte módních trendů, určitě vám neunikla informace, že každý rok bývá společností Pantone color institut vyhlášena barva roku. A na jakou barvu se můžeme těšit v letošním roce? Tentokrát to mezi porotou složenou z designérů, vizážistů, návrhářů a dalších odborníků vyhrála Ultra Violet neboli ultrafialová.

Slaďte svatbu do barvy roku 2018Tajemná barva

Ultra Violet je odstínem sytě fialové s lehkým podtónem modré. Ultra Violet je mystickou barvou, která v nás údajně vyvolává kreativitu a naději. Jak je vidět, vaše fantazie a kreativní nápady dostanou zelenou ze všech stran. Kromě toho také může tento odstín evokovat vesmír, nekonečno a jisté tajemno.

Pozor na tradice

Přemýšlíte, jak tento poněkud výrazný odstín zapojit do vašeho svatebního dne? Dle tradice by nevěsta určitě neměla mít šaty ve fialové a modré barvě, neboť symbolizují neštěstí a modřiny. Pokud si ovšem nepotrpíte na tradice, můžete být jednou z mála nevěst, které se budou vdávat v této okouzlující a mystické barvě.

Dekorace s nádechem fialové

Avšak nemusíte si hned oblékat fialové svatební šaty. Tuto zajímavou barvu můžete zapojit do různých svatebních dekorací a doplňků. Fialová barva je také symbolem upřímné lásky, což se právě pro svatební den skvěle hodí. Barvu roku můžete promítnout i do svatebního oznámení, svatebního dortu, ženichovy kravaty či motýlka, dekorací na stůl i do svatební kytice. Na stůl můžete vybrat ultrafialový běhoun, jemný fialový šifón či fialové svíčky. Není rovněž nic jednoduššího, než jídelní židle s bílým potahem omotat fialovou mašlí.

Slaďte svatbu do barvy roku 2018Vyladěné svatební doplňky

Svatební kytice může být laděna v různých tónech fialové nebo v například v kombinaci s bílou. Oblíbenými a zároveň velmi krásnými květinami jsou hortenzie, frézie, lilie, pivoňky, ranunculus, eustomy nebo orchidej. Možností, jak barvu roku zapojit do svatebního dne, je opravdu hodně. Obchody se svatebními doplňky navíc nabízí nespočet dekorací právě v tomto módním odstínu fialové. Je tak jen na vás, jak moc důležitou roli bude ultrafialová barva hrát ve vašem svatební dni.


Foto: Pinterest, Pixabay


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post