Zdraví & krása

Svatba a cigareta – že to nejde dohromady? Máme pro vás alternativu!

Svatba a cigareta – že to nejde dohromady? Máme pro vás alternativu!
Napsal angelo

Svatební den je pro drtivou většinu nevěst jakýmsi pomyslným životním milníkem. Alespoň na krátkou chvíli si mohou vyzkoušet, jaké to je být opravdovou princeznou se vším, co k tomu patří. Nádherné šaty, mnohdy i korunka, oči všech příchozích upnuté jen k vám, honosné dary, bohaté občerstvení a zábava do brzkých ranních hodin. Copak si tento významný den chcete kazit cigaretou a všudypřítomným štiplavým zápachem?

Cigareta nevěstě do ruky nepatří – nebo ano?

Ano, jako nevěsty budete roztržité, nervózní, možná i uplakané, ale ve finále šťastné. Možná vás také napadne, že si před obřadem nebo v přestávce mezi fotografováním a svatební hostinou odskočíte „na jednu“. Zkuste svou chuť ovládnout a nervozitu zahnat třeba stopečkou domácí slivovice nebo kouskem čokolády. Nádherné nevěstě prostě nevápně páchnoucí cigareta do rukou nepatří. Žena s ní působí nepřitažlivě, o propálených dírách v šatech nebo závoji ani nemluvě. Pokud si ale přeci jen cigaretu nemůžete odpustit, máme pro vás jednu zajímavou alternativu!

Elektronická cigareta – elegantní řešení nejen pro nevěsty

Touto alternativou je moderní elektronická cigareta. Zvláště ty modely, které jsou určeny primárně dámám, působí velmi elegantně a moderně. Obvykle jsou vyvedeny v atraktivních barevných kombinacích a mohou být dokonce zdobeny třpytivými kamínky, či dalšími elegantními doplňky. Elektronické cigarety pro ženy navíc vynikají kompaktními rozměry a lze je uložit do malého psaníčka i dámské kabelky.

Žádný zápach, ale vůně oblíbeného e-liquidu

Další předností elektronických cigaret je jistě skutečnost, že dáma kolem sebe nevyfukuje obří oblaka těžkého a páchnoucího dýmu, ale pouze páru ovoněnou oblíbenou ovocnou či jinou příchutí. Vydechovaná pára je navíc pro okolí zcela bezpečná, protože neobsahuje nebezpečné látky vznikající hořením cigaretového papírku a tabáku. Takže dámy, hledáte-li vhodnou alternativu nejen na svatby, je elektronická cigareta jasnou volbou!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

angelo