Inspirace

Halloweenská svatba

Halloweenská svatba

Napadlo vás, že byste se mohli vzít na jeden z nejstrašidelnějších dnů v roce? Samozřejmě, Halloween je především americkým svátkem, kde jej patřičně oslavují, nicméně tento anglosaský lidový svátek, jehož kořeny sahají do Irska se stává velmi populárním i u nás. A pro ty z vás, co milují vše “netradiční” a “originální”, proč nepojmout váš svatební den ve stylu Halloweenu? 

Váš halloweenský svatební den může mít hned několik podob. Stačí, že do své dekorace zakomponujete oranžovou a černou barvu a uvidíte, že nádech Halloweenu budete mít hned. Základní halloweenskou dekoraci vytvoříte pomocí dýní, větviček či visících svíček. Pro koho by byla tato dekorace příliš decentní, může se zamyslet nad místem, kde se váš den D bude odehrávat. Někteří snoubenci zachází dokonce tak daleko, že jejich svatba se odehrává v podvečer a svatební večírek začíná na hřbitově, kde pořídí několik strašidelných fotografií. A v případě, že máte kamarády, kteří jsou pro každou srandu, originálním kostýmům se meze nekladou. Nicméně chápeme, že každému se nechce trávit svůj svatební den na hřbitově. Zkuste tedy zapátrat a třeba objevíte nějaký “strašidelný dům” i ve vašem okolí.

Invalid Displayed Gallery

Na žádné svatbě nesmí chybět cukroví. A o Halloweenu to platí dvojnásob. Pokud jde o svatební dort, motiv pavučiny jej jistě přivede k dokonalosti.

Invalid Displayed Gallery

Originálně lze pojmout i svatební oznámení, pozvánky na svatbu, jmenovku či krabičku pro snubní prstýnky.

Invalid Displayed Gallery

Podívejte se do naší galerie, jak netradičně je možné pojmout celou svatbu…

Invalid Displayed Gallery


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post