Svatba

Svatba v Praze: Tipy na svatební obřad

Svatba v Praze: Tipy na svatební obřad

Ať už jste rodilý Pražák, přistěhovalec či bydlíte pár kilometrů za Prahou, vězte, že i svatba v našem hlavním městě může mít své kouzlo. My pro vás navíc máme tipy na krásná a romantická místa pro váš obřad. Najdou se dokonce lokality, kde můžete sfouknout obřad i svatební hostinu. Mít vše na jednom místa je určitě pohodlné a zároveň ušetříte čas přejížděním po Praze, které samozřejmě může někdy zabrat více času, než bychom chtěli. Možná budete překvapeni, kolik míst vhodných pro svatbu společně objevíme.

Na dotek přírodě

Pokud si přejete svatbu v metropoli se všemi luxusními službami, ale zároveň toužíte po fotkách v nádherné přírodní scenérii, Svatba v Praze: Tipy na svatební obřadnaplánujte svou svatbu na Praze 6 v Divoké Šárce. Nachází se zde vily i hotely, které vám vše zařídí. Obřad může proběhnout za pěkného počasí na zahrádce a svatební hostina se může pořádat jak venku, tak uvnitř v restauraci či salonku. Místní kuchaři se vám jistě pokusí vyjít vstříc i v případě méně obvyklého svatebního menu.

Svatba na zámku

Opravdovou romantiku zažijete na zámku a v parku v Průhonicích nedaleko hlavního města.Toužíte-li se cítit jako pohádková Popelka, tak toto je přesně místo pro vaši svatbu. Můžete si zde vybrat, zda chcete civilní či církevní obřad. Dle počasí můžete zvolit vyhlídkovou terasu Malého nádvoří, jakékoli místo v Parku či v případě deště Rytířský sál. Kromě svatebního obřadu můžete na Zámku uspořádat i „královskou“ svatební hostinu.

Obřad v srdci Prahy

Pokud hledáme romantická místa na svatební obřad v Praze, nesmíme pak zapomenout na velmi populární Staroměstskou Svatba v Praze: Tipy na svatební obřadradnici, které dávají přednost především cizinci. Jestliže ale toužíte po svatbě přímo v centru Prahy na Staroměstské radnici, zamluvte si svůj termín co nejdříve a smiřte se s davy turistů, neboť k tomuto místu neodmyslitelně patří.

Vzpomínka na celý život

Svatební den se samozřejmě neobejde bez focení. Fotografie z pražských zákoutí navíc krásně podtrhnou romantickou atmosféru celého dne. Většina svatebních fotografů vám doporučí focení časně z rána, kdy jsou místa liduprázdná a východ slunce dodá fotkám kouzelný nádech. Připravte se, ale na opravdu brzké vstávání, a to i vzhledem k líčení, česání a všem nutným přípravám. Míst, kde prožít svůj velký den D je v Praze opravdu hodně. Tato tři místa však patří k nejvyhledávanějším.


Foto: Pixabay

O autorovi

The Wedding Post