Inspirace

Svatební dekorace PartyLite

Svatební dekorace PartyLite

Svatební dekorace PartyLiteO značce PartyLite už jste u nás určitě nejednou slyšeli. Nicméně voňavých a nápaditých dekorací není nikdy dost. A protože společnost PartyLite se nás snaží neustále něčím překvapovat, přinášíme vám malou ochutnávku nových produktů z kolekce jaro 2015.

Vůně má tu moc, že je jednoduchým nástrojem, který nám pomáhá nejen uchovávat naše vzpomínky a emoce, ale rovněž navozuje pocit klidu, radosti i vzrušení. Není tak divu, že jsou voňavé svíčky jednou z nejoblíbenějších svatebních dekorací. A protože ne každý má potřebnou fantazii, PartyLite v nedávné době spustilo nové stránky We deco, kde se můžete nejen inspirovat již hotovou výzdobou, ale rovněž můžete předat své nápady a tipy dalším nevěstám. A abyste mezi tolika nápady našly to správné pro vás, nechybí na stránkách We deco ani filtr, který vám nabídne výzdobu například podle vaší oblíbené barvy, cenového limitu i stylu.

A jaké svatební dekorace PartyLite skrývá nová kolekce?

Požáru se bát nemusíte

Přepadly vás obavy, že svíčky nejsou příliš bezpečnou součástí svatebních dekorací? Máme pro vás tip pro skvělou alternativu. Abyste nepřišli o vaši oblíbenou vůni, připravila pro vás firma PartyLite dekorativní vonné tyčinky SmartScent. Vybírat můžete ze čtrnácti kouzelných vůní, jejichž intenzitu si můžete snadno nastavit přidáváním jednotlivých tyčinek. Navíc se nemusíte bát, že se vypůjčené ubrusy zničí rozteklým voskem. Tyčinky SmartScent jsou vhodnou dekorací romantických svatebních zákoutí. V případě, že se vaše svatba odehrává v uzavřeném prostoru, jsou skvělým doplňkem aromalampy ScentGlow do zásuvky. Náhradní náplně ScentPlus jsou navíc k dispozici ve více než pětačtyřiceti vůních. Můžete je tak kombinovat, jak se vám jen zlíbí. Vaše možnosti jsou nekonečné.

“Provence styl” bude i nadále trendy

Levandule, levandule a zase levandule. Oblíbená vůně i nádherná dekorace. Už jste ale okusili nádhernou vůni levandule pro kolekci Brighter World, která pochází ze severní části Provence? Vůně jemné sójové svíčky “Levandule s verbenou“, jejíž vonné ingredience jsou sklízeny s ohledem na podporu místních komunit, příjemně naladí každého svatebního hosta.

Svatební dekorace PartyLiteRůžová nikdy neomrzí

Romantickou náladu navodí svíčky s dřevěnými knoty. Praskání růžového dřeva a rozprostírající se vůně jsou zárukou dokonalé atmosféry. Pokud by vám Růžové dřevo nestačilo, můžete vyzkoušet i Moruši, Fíkovník, Kůru bílého cedru či Tamboti Safari.

Něco pro milovníky sladkého

Je libo sněhovou pusinku s limetkou, sladkou mátu či obrácený ananasový koláč? Pokud jste si mysleli, že se vám chystáme naservírovat dezert, tak bohužel. Řeč je o novince – kolekci “Just Desserts”,  které zkrátka neodoláte. Tyto svíčky mohou být rovněž vhodnou dekorací pro váš sweet bar.

Tajemná svatební noc

Navodit romantickou atmosféru svatební noci vám může výborně pomoci nová smyslná masážní svíčka Forbidden Body. Luxusní směs zvláčňujícího kokosového oleje, bohatého mandlového oleje a čistého parafínu vám zaručí, že se ve vzduchu bude vznášet vášeň…

Invalid Displayed Gallery

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=3sdLP30BLSY&list=PLQmsAn9wuHD-XUKf9yT2Vplu8HHGVtdr4″]

KONTAKT

Partylite

Partylite We deco

Facebook

Pinterest


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post