Inspirace

Svatební dny 2015: 140 vystavovatelů, přehlídky svatebních šatů i bohatá tombola

Svatební dny 2015: 140 vystavovatelů, přehlídky svatebních šatů i bohatá tombola

Akce Svatební dny 2015 se podobně jako většina svatebních veletrhů nesla ve slavnostní náladě, kde se každý usmívá. A není divu, vystavovatelé se snaží být milí a ulovit si své nevěsty (a samozřejmě i ženichy – těch ale bývá na takových akcích poskrovnu), které nejčastěji v doprovodu svých kamarádek hýří nadšením a radostí, protože se připravují na svůj velký den…

Mezi vystavovali převládaly zejména svatební salóny nabízející svatební šaty jak k zapůjčení tak i ke koupi. V závěsu za svatebními salony pak byli výrobci či prodejci snubních prstýnků, fotografové a kameramani a v neposlední řadě také kosmetické a kadeřnické salóny. Nouze tu nebyla ani o svatební lokality či místa pro uspořádání svatební hostiny, mezi nimiž nechyběly jak tradiční zámecké prostory, hotely ale ani dnes tolik populární venkovské prostory.

Výhodou svatebního veletrhu bezpochyby je, že se snoubenci mohou setkat s mnoha dodavateli a porovnat nejen cenu nabízených služeb ale především jejich kvalitu. Další a ne zanedbatelnou výhodou těchto akcí je, že se jednotliví vystavovatelé snaží mezi sebou trumfnout s nabídkou nejlepších veletržních slev, a tak není výjimkou, že zde můžete získat produkt či služby třeba i s 50% slevou. Na druhou stranu není nadto, když si člověk v pohodlí svého domova projde všechny letáčky, shlédne webové stránky a utřídí si postřehy, které během návštěvy veletrhu zaznamenal. Co si budeme povídat, ne každý z nás umí říci ne, a tak se může leckdy stát, že kývnete na první nabídku dřív, než si stačíte odložit kabát do šatny. Ač myšleno s nadsázkou, svatební business dnes opravdu frčí a konkurence je stále větší a větší, a protože se bohužel nebo vlastně bohudík tito klienti již nevrací, je třeba o ně opravdu bojovat.

Součástí svatebního veletrhu byl i doprovodný program, který nalákal návštěvníky zejména na přehlídky svatebních a společenských šatů. Pánové zase jistě ocenili barmanskou a fire show nebo hudební vystoupení.

Svatební veletrh v celku nepřinesl nic nového. Žádné překvapení v podobě nových trendů se oproti minulému ročníku nekonalo. Nicméně každá svatba je originál a každý pár je individuální, a proto si jistě každý odnesl kousek inspirace pro svůj svatební den…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post