Inspirace

Svatební dorty jako z pohádky

Svatební dorty jako z pohádky

Není žádným tajemstvím, že se každá, nebo alespoň téměř každá nevěsta touží ve svůj velký den proměnit v krásnou, respektive tu nejkrásnější princeznu na světě. Ať už je to kouzlem okamžiku či skvělým umem kadeřníků a vizážistů, většině se to zkrátka podaří. Některým však tohle nestačí. Touží po princi na bílém koni, kočáru taženým koňským spřežením, svatebním obřadu i veselí na zámku… a samozřejmě nesmí chybět ani pohádkový svatební dort. A když říkáme pohádkový, o těch, co vám dnes představíme, se mnohým z nás ani nesnilo.

Svatební dort, jako by právě vyskočil o oblíbené pohádky Walta Disneyho, není trendem, který by byl jakkoli obvyklý. Nicméně jedno je jisté, dech vám zaručeně vyrazí, co říkáte?

Pokud se vám zdá, že tyto svatební dorty ještě nic nebyly, představujeme vám největší a jeden z nejoslnivějších dortů, které vznikly v Indonésii… Rozkrojit či nerozkrojit?

A z pohádky neutečeme ani teď. Dortům, které se nesou ve znamená princezen či jsou inspirované oblíbenou pohádkovou postavou Popelky, neodolala řada nevěst. A co vy, budete mezi nimi?


Foto: Pinterest

O autorovi

The Wedding Post