Inspirace

Svatební inspirace 2018 aneb kam na svatební veletrh

Svatební inspirace 2018 aneb kam na svatební veletrh

Sháníte potřebnou inspiraci pro váš velký den? A co takhle ještě ulovit nějakou slevičku na svatební šaty, pánský oblek, svatební dort nebo kytici? Zimní období sice svatbám příliš nepřeje, zato je to ideální chvíle pro velké plánování. Po celé republice, a to především ve velkých městech se koná řada svatebních veletrhů, kde naleznete mnoho tipů a svatebních dodavatelů. Každá budoucí nevěsta by si tak neměla nechat ujít alespoň jeden svatebních veletrh. A když už tam nic neseženete, alespoň si užijete jeden den, kdy vás bude každý zahrnovat pohádkovými nabídkami.

A jaké veletrhy se letos konají? Největší počet svatebních veletrhů se pravidelně koná v našem hlavním městě. Některé již sice pro nadcházející svatební sezónu proběhly, ale další na vás čekají.

Za inspirací do metropole

Svatební inspirace 2018 aneb kam na svatební veletrhJiž druhý lednový víkend si to můžete zamířit na oblíbené Svatební dny do hotelu Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech. Jeden z velkých svatebních veletrhů rovněž zakončuje měsíc leden, a to v hotelu Diplomat, kde na vás čeká více než sto dodavatelů z různých koutů republiky.

Co na vás čeká v Brně?

Pokud bydlíte v jižní části naší země, zavítejte do Brna, kde můžete zažít již 3. ročník Svatebního dne, a to ve vile Löw-Beer. Nebude zde chybět ani ochutnávka typického rodinného moravského vinařství. První únorový víkend rovněž proběhne již 8. ročník Svatební show, kde ostatně jako na dalších svatebních veletrzích nebude chybět řada soutěží. A tou nejlákavější cenou je samozřejmě svatba zdarma. Pravidelnou akcí je pak Svatební veletrh v OC Futurum, který už má třináct let dlouhou historii.

Další várka inspirace

Svatební inspirace 2018 aneb kam na svatební veletrhV Olomouci si pro změnu můžete 13. ledna vyzkoušet Svatbu nanečisto nebo zažít Noc svatební inspirace. O kousek dál, a to v Ostravě na Černé louce, proběhne začátkem února Svatba 2018. Další svatební veletrhy se konají v období od ledna do března v Třebíči, Boskovicích, Valticích, Plzni, Pardubicích, Hradci Králové, Litomyšli a dalších větších či menších městech naší republiky. Načerpejte tak potřebnou inspiraci pro váš nezapomenutelný velký den.


Foto: Pixabay

O autorovi

The Wedding Post