Inspirace

Svatební noviny

Svatební noviny

Svatební noviny jsou příjemným zpestřením pro svatební hosty. Mohou jim zkrátit čekání na novomanžele během jejich focení či jen skvěle zabavit v případě, že na svatbě téměř nikoho neznáte. Svatební noviny jsou obvykle vtipné a plné milých informací o nevěstě a ženichovi, které snadno rozproudí lecjakou konverzaci.

Svatební novinyZačněte s úvodním slovem

Každé noviny obsahují kratší či delší úvodní slovo, a proto ani zde nezapomeňte na pár vřelých slov, které potěší vaše blízké i přátele. Rozhodně by ve svatebních novinách neměla chybět zmínka o několika nejdůležitějších momentech ve vašem životě. Začněte například tím, kdy a kde jste se poznali, kde jste se zasnoubili, i to, kdy a kde jste si řekli své “ANO”. 

Přidejte fotografie i oblíbené motto

Pokud je pro vás charakteristické nějaké přísloví, přezdívky nebo máte motto, kterým se v životě řídíte, vše v novinách zmiňte. Svatební noviny se samozřejmě neobejdou ani bez fotografií či vtipných koláží. Můžete použít fotografie s dětství, se svou rodinou a přáteli, či cokoliv, co vás napadne. Fantazii rozhodně nechte volné otěže.

Odhalte svůj svatební program

Na zadní stranu novin rovněž můžete zakomponovat průběh vašeho svatebního dne i večerní program. Svatební hosté tak budou vědět, na co všechno se mohou těšit. V případě, že pro hosty připravujete půlnoční ohňostroj, tombolu plnou originálních cen nebo společné focení, informujte je o tom ve vašich svatebních novinách. A co dalšího mohou svatební noviny obsahovat? To co ty klasické – křížovky, osmisměrky, horoskop či rozhovor! Pohrajte si však vtipně s jejich obsahem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post