Inzerce

Svatební šaty

Svůj svatební den si už od mala plánuje nejedna holčička. Je to den, kdy se všichni točí kolem nevěsty. A to hlavní, co zajímá každého hosta, jsou svatební šaty. Ty by měli být dostatečně slavnostní, ale rozhodně ne vulgární. A protože každá nevěsta chce rozhodně vypadat co možná nejlépe, měla by vsadit jak na svůj styl, tak se také alespoň do jisté míry inspirovat současnými trendy ve svatebních šatech.

Půjčit, nebo koupit?

Velkou otázkou, která leží před každou nevěstou je, zda si je půjčit, nebo si je nechat ušít a tedy koupit. Výhodou zapůjčení je to, že si šaty předem vyzkoušíte a přesně víte, jak vám sedí. Nachystají vám je v perfektním stavu. Po svatbě je jednoduše vrátíte, a nemusíte se tak starat o jejich čištění. Někdy se ovšem stane, že si prostě nevyberete.

Každá nevěsta má v hlavně určitě nějakou představu, jak by měly její vysněné šaty vypadat, a i když jsou svatební salóny plné krásných šatů, ne vždy tam ty svoje můžete najít. Svatební šaty, které si necháte ušít přímo na míru, budou tedy vždy podle vašich představ a zároveň vám dokonale sednou. Během celého svatebního dne vám navíc odpadnou starosti s tím, abyste šaty neumazali a případně neponičili. Jsou vaše, a tak si s nimi můžete dělat, co chcete. Navíc je můžete zkusit po svatbě prodat, a tím získat část peněz zpět.

Brigit Boutique

Ať už se rozhodnete pro zapůjčení, nebo pro ušití, určitě navštivte svatební salón Praha. V jejich nabídce najdete jak šaty na půjčení, tak je zde i možnost, nechat si šaty ušít přímo na míru. Mnoho nevěst dělá tu chybu, že mají sice představu vysněných svatebních šatů, ale ty se bohužel stylově úplně nehodí na jejich postavu. Pokud tedy zavítáte do svatebního salónu Brigit Boutique, personál vám vždy velmi rád a ochotně pomůže s výběrem, takže si budete odnášet šaty, které vám dokonale sednou.

O autorovi

angelo