Inspirace

Svatební šaty ve stylu 20. a 30. let

Svatební šaty ve stylu 20. a 30. let

Není žádným tajemstvím, že móda 20. a 30. let ovlivňuje světovou módu až dodnes. Nejsou to však jen malé černé šaty, které se staly symbolem tehdejší doby. Jednotlivé prvky můžeme sledovat nejen v módě, dekoracích či svatebních kyticích… 

Charakteristické pro svatební šaty ve stylu 20. a 30. let je absence korzetů, a tedy již se tolik neupozorňuje na pas. Šaty začínají být zkrátka mnohem pohodlnější. Dokonce se i zkracuje jejich délka. Objevuje se však i styl, který se ženy nebojí poodhalit ani dekolt. Velice oblíbený je především výstřih ve tvaru písmene “V”. Letošním trendem je rovněž krajka, která byla typická pro toto období. Krajka se však neomezuje jen na svatební šaty, výjimkou nejsou například ani svatební kytice či dekorace svatební tabule. Samozřejmostí byly rovněž závoje, které však více splňovaly funkci kloboučku.

Pro svatební šaty ve stylu 20. a 30. let jsou, pokud jde o zdobení, charakteristické především krystaly, flitry a korálky. Vintage styl svatebních šatů je jedinečný, stvořený zejména pro sofistikované ženy a romantické povahy.

Invalid Displayed Gallery

Vicky Rowe Kolekce 2015 inspirovaná obdobím 20. a 30. let

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=FqStcB14kHs”]


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post