Inzerce

Tetování je možné se zbavit snadno, rychle a bezpečně

Již dávno neplatí, že tetování je na celý život, proto bychom si ho měli důkladně promyslet. V současnosti není žádný problém vytetovaný motiv zmenšit, zesvětlit nebo úplně odstranit. Ať už máte jakýkoliv důvod k jeho odstranění, laserová technologie si s ním hravě poradí bez ohledu na část těla, kde se nachází.

Na jakém principu odstranění laserem funguje?

Laserový paprsek pronikne svrchními vrstvami až do tetovacího inkoustu, jenž do sebe absorbuje tepelnou energii. Ta ho dokáže rozbít na tisíce mikročásteček, jež jsou posléze zpracovány a během několika týdnů vyloučeny z organismu imunitním systémem. V závislosti na velikosti tetování je nutné celý proces několikrát zopakovat.

Hrozí rizika?

Odstranění tetování laserem je bezpečné, neboť při něm nedochází k popálení ani k jinému poškození okolní kůže. Z toho důvodu je též eliminováno riziko vzniku jizev. Oproti dříve používaným metodám, jimiž jsou dermabraze a chirurgická excize, není kůže mechanicky poškozena. Co se týče bolestivosti, jedná se o individuální záležitost, konkrétně záleží na vašem prahu bolesti. Při samotném zákroku je ošetřovaná oblast znecitlivěna anestetickým krémem.

Odstranit lze jakékoliv tetování

Jak již bylo řečeno, laserový paprsek si poradí s tetováním různé velikosti, barvy i umístění na těle. Pokud máte barvu tetování černou, červenou, zelenou a tmavě modrou, máte z velké části vyhráno. Tyto barvy se odstraňují nejlépe. Oproti tomu fialové, hnědé, světle modré a světle oranžové tetování vyžaduje větší počet opakování. Zároveň se zvyšuje pravděpodobnost, že ošetřované místo po aplikace laseru ztmavne. Kvůli tomu je před každým ošetřením testována na malém kousku individuální reakce zákazníka.

Co ještě ovlivňuje úspěšné odstranění tetování?

Na odstranění tetování má zásadní vliv též jeho hloubka, použitý inkoust a míra obranyschopnosti organismu. Dalším faktorem je barevný tón pokožky. V tomto směru jsou na tom lépe zákazníci s kůží světlou. Co se týče stáří tetování, čím je starší, tím se lépe odstraňuje.

Jak probíhá rekonvalescence?

Délka regenerace se pohybuje v rozmezí 5-7 dní, kdy dochází k odlupování kůže z ošetřované oblasti. Úplné zahojení nastává v časovém úseku 7-21 dní. Je důležité dodržovat přibližně stejný režim jako při péči o nově potetované místo. To znamená vyhýbat se slunečním paprskům, zvýšené fyzické aktivitě, nadměrnému pocení, návštěvě bazénu a sauny, konzumaci alkoholu.

Vedlejší účinky a počet opakování

Počet ošetření je přímo závislý na velikosti, barvě, umístění, stáří a hloubce tetování. Mezi jednotlivými zákroky by měl být časový odstup 6-8 týdnů. Je to z toho důvodu, aby tělo mělo dostatek času na vyloučení rozbitých mikročástic. Při laserovém odstranění tetování se nemusíte obávat téměř žádných vedlejších účinků. Mezi běžné projevy patří začervenání, drobné puchýřky či mírný otok. Tyto příznaky zpravidla do 7-14 dnů po zákroku vymizí. O celém procesu odstranění tetování naleznete více informací zde.

Centrum laserové a estetické medicíny

Kromě laserového ošetření tetování se centrum věnuje též odstranění znamének, kožních výrůstků, nadměrného pocení a pigmentových skvrn. Provedou vám zde laserovou depilaci, korekci žilek a jizev, omlazení pleti se zjemněním vrásek. Estetická medicína se zaměřuje rovněž na modelaci a zvětšení rtů.

Proč navštívit estetické centrum?

Můžete si být jisti, že vám zde bude věnována odborná péče na špičkové úrovni. Centrum se může pochlubit čistým a provoněným prostředím, pečlivě sestaveným lékařským týmem, moderním vybavením a metodami. Více informací se dozvíte na webových stránkách https://www.skincareliberec.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

angelo