Inspirace

Tradiční versus netradiční svatba

Tradiční versus netradiční svatbaVětšina z nás si pod pojmem svatba představí okouzlující nevěstu v bílých šatech, elegantního ženicha ve smokingu, krásné družičky, všude kolem svatebčané ve formálním oděvu…ano, tomu se říká tradiční verze svatby. Ne každý však chce jít touto cestou. A nemyslím tím, že byste měli hledat škaredé družičky. Ale protože my jsme vaším zdrojem inspirace, nemůžeme zapomenout ani na netradiční svatby.

A co vlastně ta tradiční svatba je? Je to zvyk či tradice? Pro každého může pojem “klasická svatba” znamenat úplně něco jiného. Za netradiční svatbu můžete považovat už jen to, že zvolíte jiné než bílé šaty, budete mít originální čokoládový dort bez marcipánu či ve vašem menu bude chybět svíčková na smetaně. To vše lze označit za “netradiční” prvky svatby. My se však pro tentokrát zaměříme zejména na celkový styl svatby. Každá svatba může být romantická, a to ať proběhne na zemi, pod vodou, u vody, v balónu či kdekoliv vás napadne. Důležité je jen jedno… “ano”.

V rámci našeho průvodce světem netradičních svateb průběžně narazíte na stylovou country svatbu, farmářskou svatbu, rustikální svatba u jezera, horskou svatbu, vintage svatbu, svatbu mezi vinicemi, svatbu na zámku, svatbu v ráji a mnoho dalších. Uvidíte, že vše může být stylové.

Vaše svatba by měla být úžasným startem do nového celoživotního dobrodružství. Váš svatební den může být nádherný, okouzlující, romantický, ale rozhodně nesmí být “obyčejný”. Nechcete přece, aby vaše svatba byla jen další kopií klasických svateb. Jako je každý z nás originálem, tak i vaše svatba by měla být odrazem vás samotných. A proto přemýšlejte, co máte rádi, jaká místa vás se snoubencem spojují, co je pro vás blízké a charakteristické…za chvíli uvidíte, že i vaše svatba bude v jistém smyslu slova netradiční a zejména nezapomenutelná.

Invalid Displayed Gallery


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

angelo