Zásnuby

Tři oblíbená místa pro romantické zásnuby

Přemýšlíte, kde, kdy a jak požádat svou drahou polovičku o ruku? Chcete, aby to bylo výjimečné a nezapomenutelné? Dnes vám prozradíme nejčastější místa, a to především v podobě světových metropolí, která patří mezi nejoblíbenější lokace k žádostem o ruku. Je jen na vás, zda v nich najdete inspiraci, nebo naopak je vynecháte a zkusíte vymyslet něco originálnější.

Město lásky

Když se mluví o romantice, lásce, zásnubách a žádosti o ruku, jako první každého napadne město lásky Paříž. Je to opravdu jedno z nejvyhlášenějších míst pro takovou událost. A není se čemu divit. Paříž má opravdu hodně co nabídnout a není to rozhodně jen Eiffelovka. Žádost o ruku jistě vynikne i v jedinečném veřejném parku Champ de Mars. Jedním z mnoha míst, kde můžete před svou drahou pokleknout, je Pont des Arts, kde si zamilovaní zamykají svou lásku zámkem na zábradlí. V Paříži jistě ale neuděláte chybu s žádným místem a záleží spíše na tom, čemu osobně dáváte přednost.

Obklopeni vodou

Za druhým, neméně romantickým, místem, zamíříme do Itálie. Jak jistě tipujete, jsou jí Benátky. Romantická plavba na gondole i starobylé kamenné uličky se skvěle hodí pro zásnuby. Benátky jsou o sobě nádhernou lokalitou, která nabízí množství kultury i dobrého jídla, a tak vašemu pobytu rozhodně nic chybět nebude. Jen se zásnuby pokuste naplánovat mimo období, kdy zde probíhá tradiční karneval a město je zaplavené turisty a hotely bez šance se ubytovat.

Velké jablko

New York City není možná typické romantické místo a ano, bohužel je rovněž daleko. Tento výlet vás sice zpravidla vyjde dráž, ale rozhodně stojí za to. Obzvláště  pokud je vaše partnerka cestovatelka a miluje pulzující metropole, pak právě New York může být tou správnou volbou. Připravte se ale, že v New Yorku nejste nikdy sami takže pokud patříte mezi introverty, vydejte se spíše vstříc klidnějším místům. A kde v této metropoli, která nikdy nespí, uskutečnit žádost o ruku? Můžete to udělat na místě, kde budete mít celé město jako na dlani při kouzelném západu slunce, a to na Empire State Building. Neskutečná podívaná přispěje k nezapomenutelné atmosféře okamžiku. Pokud dáváte přednost parkům a zeleni, neváhejte a navštivte Central park. I zde najdete romantická zákoutí vhodná pro piknik a vaše vyvolená může najít prstýnek například ve skleničce šampaňského, jak to ostatně známe z hollywoodských filmů.

Měst a míst vhodných pro žádost o ruku je zkrátka a dobře mnoho. Vyberte si proto podle toho, co je vašemu srdci nejblíže, ať už jsou to velká města, hory, pláže, jezera nebo lesy. Požádat o ruku můžete rovněž hluboko pod hladinou, nebo vysoko v mracích. Je to jen na vás… hlavně, aby odpověď zněla “ANO”.


Foto: Pixabay

O autorovi

The Wedding Post

Zanechte komentář