Zásnuby

Tři oblíbená místa pro romantické zásnuby

Tři oblíbená místa pro romantické zásnuby

Přemýšlíte, kde, kdy a jak požádat svou drahou polovičku o ruku? Chcete, aby to bylo výjimečné a nezapomenutelné? Dnes vám prozradíme nejčastější místa, a to především v podobě světových metropolí, která patří mezi nejoblíbenější lokace k žádostem o ruku. Je jen na vás, zda v nich najdete inspiraci, nebo naopak je vynecháte a zkusíte vymyslet něco originálnější.

Tři oblíbená místa pro romantické zásnubyMěsto lásky

Když se mluví o romantice, lásce, zásnubách a žádosti o ruku, jako první každého napadne město lásky Paříž. Je to opravdu jedno z nejvyhlášenějších míst pro takovou událost. A není se čemu divit. Paříž má opravdu hodně co nabídnout a není to rozhodně jen Eiffelovka. Žádost o ruku jistě vynikne i v jedinečném veřejném parku Champ de Mars. Jedním z mnoha míst, kde můžete před svou drahou pokleknout, je Pont des Arts, kde si zamilovaní zamykají svou lásku zámkem na zábradlí. V Paříži jistě ale neuděláte chybu s žádným místem a záleží spíše na tom, čemu osobně dáváte přednost.

Obklopeni vodou

Tři oblíbená místa pro romantické zásnubyZa druhým, neméně romantickým, místem, zamíříme do Itálie. Jak jistě tipujete, jsou jí Benátky. Romantická plavba na gondole i starobylé kamenné uličky se skvěle hodí pro zásnuby. Benátky jsou o sobě nádhernou lokalitou, která nabízí množství kultury i dobrého jídla, a tak vašemu pobytu rozhodně nic chybět nebude. Jen se zásnuby pokuste naplánovat mimo období, kdy zde probíhá tradiční karneval a město je zaplavené turisty a hotely bez šance se ubytovat.

Velké jablko

New York City není možná typické romantické místo a ano, bohužel je rovněž daleko. Tento výlet vás sice zpravidla vyjde dráž, ale rozhodně stojí za to. Obzvláště  pokud je vaše partnerka cestovatelka a miluje pulzující metropole, pak právě New York může být tou správnou volbou. Připravte se ale, že v New Yorku nejste nikdy sami takže pokud patříte mezi introverty, vydejte se spíše vstříc klidnějším místům. A kde v této metropoli, která nikdy nespí, Tři oblíbená místa pro romantické zásnubyuskutečnit žádost o ruku? Můžete to udělat na místě, kde budete mít celé město jako na dlani při kouzelném západu slunce, a to na Empire State Building. Neskutečná podívaná přispěje k nezapomenutelné atmosféře okamžiku. Pokud dáváte přednost parkům a zeleni, neváhejte a navštivte Central park. I zde najdete romantická zákoutí vhodná pro piknik a vaše vyvolená může najít prstýnek například ve skleničce šampaňského, jak to ostatně známe z hollywoodských filmů.

Měst a míst vhodných pro žádost o ruku je zkrátka a dobře mnoho. Vyberte si proto podle toho, co je vašemu srdci nejblíže, ať už jsou to velká města, hory, pláže, jezera nebo lesy. Požádat o ruku můžete rovněž hluboko pod hladinou, nebo vysoko v mracích. Je to jen na vás… hlavně, aby odpověď zněla “ANO”.


Foto: Pixabay

O autorovi

The Wedding Post