Inzerce

Vibrátory osvěží i svatební noc

Do manželství dnes bez sexuálních zkušeností nevstupuje snad už skutečně nikdo. Obvykle se svým partnerem či partnerkou máme za sebou již poměrně dlouhodobý vztah, včetně toho sexuálního. Když si pak chceme užít svatební noc trochu jinak, nezapomenutelně, potřebujeme zapojit fantasii, a obvykle nejen tu. Přizvěte si na pomoc moderní vibrátory.

Vibrátory trochu jinak

Je jedno, kdo koho překvapí. Jestli novomanžel manželku, nebo novomanželka manžela. Vibrátory dovedou být zpestřením pro oba v páru. Kdo má doma pomocníky staršího data a pravidelně repertoár těchto pomocníků neobnovuje, může být překvapen, jak se nabídka rychle rozšiřuje a mění. Vibrátor je dnes módní doplněk. Nedivte se proto, ani když jej dostanete jako svatební dar. Vypadá elegantně a umí se dokonce najednou postarat o oba v páru. Jde třeba o párové vibrátory, ale páry oceňují i vibrátory s G-bod stimulací, s dvojitou stimulací, či vibrátory na prst.

Na masáž i „na sex na ex“ – tedy až do konce, s pořádným orgasmem

Toužíte po nezapomenutelné svatební noci, ale chcete přijít s pomocníkem přece jen trochu nenápadně? Připravte si jako pomocníka masážní vibrátor. Dá se použít na skutečnou masáž. A kdo ji nemiluje? Kam až se to s novým společným kamarádem nakonec vyvine, nechte na situaci. Masážní vibrátory neboli masážní hlavice patří mezi hity posledních let. Umí uvolnit zatuhlou šíji, ale i extrémně rychle přivodit orgasmus, a to i opakovaně. Přivedou vás od orgasmu k multiorgasmu.

Vajíčková romantika

Dalšími skvělými pomocníky pro navození romantiky jsou vibrační vajíčka. Mají schopnost stimulovat celou řadu erotických zón a nevypadají prvoplánově jako pánské přirození. Díky tomu se je nestydí používat ani konzervativnější či nesmělejší partneři.

Na svatební noc vás připraví v e-shopu Sexio.cz

Vše, co pro tu nejdokonalejší svatební noc potřebujete, vám nabídne e-shop Sexio.cz. Je to nejdiskrétnější erotický e-shop se sortimentem ověřených a velice kvalitních erotických pomůcek.

O autorovi

angelo