Inzerce

Výběr povlečení nenechávejte náhodě, raději volte 200 na 220 cm

Chcete kvalitní povlečení? V tom případě musíte trochu přemýšlet a taktizovat, navíc pokud půjde o povlečení 200 x 220 cm, tedy takové, které se bude vyjímat na manželské posteli, musíte najít shodu i s životním partnerem. Kombinací existuje opravdu spoustu, například čistá bavlna, ale i satén nebo damašek, kde se bude spát doslova jako na nebesích. Praktický mikroplyš nabídne také značné pohodlí, jeho výhodou je i antialergické provedení a skoro nulová údržba, žehličku nechte vypnutou!

Máte doma malého pejska? V tom případě nekupujte drahé povlečení!

Raději trochu ušetřit, ale nikoliv na kvalitě. Když sdílíte domácnost se psem, určitě sami víte, že kupovat luxusní povlečení na manželskou postel by bylo dost kontraproduktivní. Drápky a srst, která líná všude kolem, ať už se snažíte svého miláčka česat jakkoliv. To je prostě vražedná kombinace a mimořádně kvalitní povlečení, které vyšlo vaši kapsu na pěkné peníze, by se možná brzy znehodnotilo.

Výhodou je, když povlečení 200 x 220 cm nemusíte žehlit a je velmi hebké na omak, už kvůli tomu parádnímu pohodlí. Žehličku nechte na trička, a to platí jak pro mikroplyš, tak i krep a další materiály, co prostě nestárnou. Pro děti se určitě hodí praktická varianta, se zipem místo knoflíků, popřemýšlejte o ní proto také! Veledůležitý je také výběr barev, zatímco v létě se musíte alespoň na první pohled trochu zchladit, což obstarají bílé nebo obecně světlé odstíny modré, během zimních měsíců rozjasní a zateplí místnost oranžová.

Protože na lůžku strávíme zhruba třetinu života, rozhodně bychom neměli podceňovat volbu postele, ale samozřejmě musíme myslet i na lůžkoviny – jeden vynikající celek, na kterém se bude skvěle usínat, je prostě k nezaplacení!

O autorovi

angelo