Inzerce

Jak vybrat kvalitní spodní prádlo pod svatební šaty

Výběr správného spodního prádla je stejně důležitý jako výběr svatebních šatů a bot. Než se necháte unést vzhledem, myslete na to, že v prádle budete celý den i večer, až do svatební noci.

Svatební spodní prádlo by mělo splňovat hned několik atributů. Vzhledem k tomu, že ve vybraném spodním prádle jako nevěsta strávíte celý den a jde současně o jeden z nejkrásnějších dnů ve vašem životě, spodní prádlo by mělo být pohodlné, vyrobené z kvalitních a příjemných materiálů. Většinou chce nevěsta i luxusní, sexy vzhled. Zde je ale třeba se zamyslet nad tím, zda v upnutém korzetu z krajek vydržíte celou dobu a neodnesete to odřeným podpažím a nevolností. Možná je lepší se moci po dlouhém dni osprchovat a převléknout do něčeho, co vyhovuje temperamentu vašeho partnera.

Výběr podle svatebních šatů

Ať už máte šaty samou krajku a perlu, nebo jen jemně splývavé s nadčasovou elegancí, nejlepší volbou je klasické bezešvé prádlo. Podle stylu šatů volte jeho barvu. Tělové prádlo je někdy lepší než to bílé, protože se nikde nerýsuje a neprosvítá. Pokud šaty nejsou průhledné, zvolte klasické bílé prádlo. Spodní prádlo by mělo korespondovat s barvou, typem a střihem svatebních šatů. Části podprsenky by v žádném případě nikdy neměly vyčnívat ze svatebních šatů. Tabu jsou i silikonová ramínka, výrazné barvy a vzory. Bezešvé spodní prádlo pod svatební šaty dokonale padne.

Bezešvá podprsenka, kalhotky i body

Podle typu šatů volte bezešvé prádlo, nebo rovnou prádlo stahovací, které vytvaruje vaši postavu pod svatební šaty do ladných křivek. Může jít o bezešvou podprsenku i kalhotky, nebo o stahovací body či tvarující spodničku. Chcete být přece dokonale krásné. Základem celého kompletu svatebního prádla je správná a padnoucí podprsenka, která dokáže vykouzlit okouzlující dekolt. Podle střihu svatebních šatů a typu vaší postavy se můžete rozhodnout pro její typ. Pohodlnou, nevyztuženou podprsenku, která dodá prsům přirozený tvar, po celém dni jistě oceníte.

O autorovi

angelo