Líbánky

Východní tradice versus komfort západního světa

Východní tradice versus komfort západního světa

Vzpomínáte na pohádku Tisíc a jedna noc? Zemí pohádek lze bezesporu označit Spojené arabské emiráty. Hotely se zde podobají pyramidám či plachetnicím. Hlavní město Dubaj je charakteristické přepychem, který na vás dýchá na každém kroku. Sídlí zde ty nejvýznamnější a nejluxusnější hotelové řetězce. Kdo by se tam tedy nechtěl podívat? A když luxus, tak proč ne na líbánky?

Pokud je vaším snem stát se na chvíli princeznou, v Dubaji se do této role vcítíte snadno. Slunce zde svítí celý rok, krásné pláže, největší obchodní centra nabízející absolutní světové novinky. Moderní západní svět se střetává s východní tradicí a vytváří tak impozantní podívanou.

Luxusní dubajské hotely vám poskytnou veškerý komfort, na který si vzpomenete. Dominantou a symbolem moderního Dubaje je hotel Burj al Arab, který je považován za nejluxusnější hotel světa. Flotila Rolls Royce parkující před hotelem či vrtulník, který vám zajistí transfer z letiště, jsou samozřejmostí. pohostinní lokajové, vlastní recepce na každém patře či šest oceněných restaurací, nabízejících ty nejvybranější delikatesy – ano, to vše je Burj al Arab. Ve městě zlata, jak je Dubaj mnohdy nazýván, najdete hotel One&Only Royal Mirage, který ve vás budí pocit vznešenosti a vybraného stylu. Rezort se pyšní prvotřídním golfovým hřištěm. Fascinujícího pohledu se vám dostane, když navštívíte hotel The Ritz-Carlton, který je inspirovaný středomořským plážovým stylem.

Dubaj je městem módy, vybraného jídla, umění i zábavy. Dubaj je všechno, jen ne město nudy. V případě, že toužíte po přepychové, pohádkové ale i akční svatební cestě, zamiřte právě sem.

Invalid Displayed Gallery


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post