Inzerce

Vzpomínky na svatební obřad a hostinu musejí zůstat stále živé a barevné

Připomínka svatebního dne, který se skládá z příprav, strojení, převlékání, samotného obřadu a následné veselice, by měla v myslích samotných novomanželů i svatebních hostů zůstat stále živá. Vždyť je to jeden z nejdůležitějších milníků života, opomineme-li úspěšné ukončení studií, narození miminek v rodině a další podstatná životní data. Ideální formou, jak si uchovat v paměti i ty nejniternější detaily z krásného dne, je zaznamenání jednotlivých rituálů s pomocí videokamery a fotoaparátu.

Zkušený zrak svatebního fotografa a hledáček aparátu vyzdvihnou i neopakovatelné detaily

Dnes samozřejmě všichni používají záznamová zařízení – telefony, kamery, foťáky, kterými si mohou natočit a nafotit videa a snímky pro vlastní potřebu. Jejich záznamy budou viděny individuálním pohledem, navíc na snímcích a filmech nebudou sami vidět. Proto na žádné svatbě nemůže chybět svatební fotograf. Profesionální přístup včetně ultra špičkového zařízení je jistotou, že na fotografiích budou všichni svatebčané. Focení svateb je totiž specifickou záležitostí, podobně jako je speciální fotografování školních tříd, focení rodinných snímků, narozených dětí a těhotenské focení.

Focení zásnub, svatebních příprav i svatby v Česku a v zahraničí

Profesionální svatební a portrétní fotograf díky svým letitým zkušenostem, zkušenému zraku i hledáčku s objektivem dovede zachytit i nepodstatný detail – úsměv družičky, slzy babičky nebo rozjařeného tatínka na oslavě, jehož si třeba nikdo ze svatebčanů nevšiml. V ten moment se ze souboru svatebních fotografií stává umělecké dílo, které rozhodně nezapadne na dno šuplíku, ba naopak. Podařené snímky budou po celý život zdobit ložnice, obývací pokoje či jídelny navždy spjatých rodin. Fotograf na svatbu Pavel Vávra vyfotí zásnuby a obřad kdekoliv v České republice, ale nebrání se ani fotografování v cizině, na Mallorce a podobně.

O autorovi

angelo