Inspirace

David Tutera pro Mon Cheri – dokonalé spojení

David Tutera pro Mon Cheri - dokonalé spojení

David Tutera pro Mon Cheri - dokonalé spojeníDavid Tutera je americký svatební koordinátor, návrhář, moderátor a spisovatel. Jeho synonymem se postupně staly elegance, styl, kreativita a vize. Ve svých sedmi knihách se věnuje nejen svatbám ale obecně i organizaci mimořádných událostí. Jeho cílem je z “obyčejné” akce vytvořit něco naprosto ohromujícího. Na popularitě mu přidává i jeho pořad “My Fair Wedding With David Tutera”, který se těší velké sledovanosti.

David Tutera for Mon Cheri

David Tutera nedávno spojil svůj talent se svatebním značkou Mon Cheri a uznávaným návrhářem Martinem Thornburgem. Dle Martina J.Thornburga jsou svatební šaty takovým stavebním projektem, neboť se při navrhování šatů většinou začíná od většinou od jejich tvaru, pokračuje se přes výběr látek a projektuje se až do té doby než jsou všechny části i s nevěstou naprosto dokonalé.

Ojedinělé návrhy

David Tutera a Martin Thurnburg společně navrhli svatební kolekci, v níž najdete vše od tradičních svatebních šatů, přes velice moderní šaty, zakázkovou tvorbu až po neformální kousky. Kolekce Davida Tutery pro Mon Cheri nabízí originální šaty pro dnešní stylové nevěsty, které ocení kvalitní materiály, ručně zdobené detaily a dokonalý střih za přijatelnou cenu.

“LIfe & Style magazine” dokonce udělil Davidu Tuterovi prestižní ocenění “Nejlepší svatební koordinátor známých osobností”. Mezi jeho klienty se objevili například Jennifer Lopez, Matthew McConaughey, Barbara Walters či Elton John.

David Tutera pro Mon Cheri - dokonalé spojení

O autorovi

The Wedding Post