Inspirace

Originální svatební výzdoba auta

Originální svatební výzdoba auta
Napsal guest

Klasická sedící panenka ve svatebních šatech na kapotě auta není váš šálek kávy? Toužíte po něčem výjimečném? Co takhle svatební výzdoba auta pomocí nalepovací tapety s tématikou vaší svatby? Nebo pokud jste opravdu pro každou srandu, pak zkuste obléct svá auta jako nevěstu a ženicha.

Originální svatební výzdoba autaPolepte své vozítko

Tradiční výzdoba auta na svatbě je široce rozšířená. Skoro na každé svatbě můžete vidět panenku v šatech ozdobenou květinami a mašličkami, ženichovo auto samozřejmě zdobí “malý ženich” nebo velké snubní prstýnky. Co si budeme povídat, nejedná se o nic ohromujícího. Pokud ale chcete vaší svatbě dodat trochu moderního stylu, zkuste si nechat vyrobit originální samolepicí folie na auto. V grafickém studiu udělají návrh podle vašeho přání. Třeba vaše siluety, nebo motivy srdcí, prstýnků, holubiček. Fantazii se meze nekladou. Poté stačí jen fólii přilepit na auto a udělat parádu. Pokud jste šikovní, zkuste si samolepicí fólii koupit v hobbymarketu a perořízkem vytvořit žádaný motiv. Po veselce se fólie snadnou sloupne.

Originální svatební výzdoba autaOriginalita nade vše

Pokud odpověď na tuto otázku zná ano, oblečte svá auta jako nevěstu a ženicha. Na auto nevěsta potřebujete maxi nalepovací řasy, které přilepíte na přední světla. Seženete je v internetových obchodech zaměřených na žerty a oslavy. Na nárazníky zepředu přidělejte červený karton ve tvaru pusinky a je hotovo. Pro auto ženich vyrobte z černého kartonu velký klobouk a posaďte ho na zahrádku auta. Na přední nárazníky opět přilepte černý karton ve tvaru knírku. Taková elegantní auta budou skvěle vypadat i na svatebních fotografiích. Jen pozor, aby vám ve víru vášní klobouk neuletěl:)

Originální svatební výzdoba autaPlechovková romance

Máte rády americké filmy, které končí romantickým odjezdem novomanželů autem a za nimi rámusí prázdné plechovky? Pokud ano, přizdobte si auto právě rachotícím plechovkami. Nasbírejte dostatečný počet, udělejte do nich hřebíkem dírku, protáhněte stužku nebo provázek a rozjeďte to v americkém stylu.

Květiny nikdy nezklamou

Květiny ke svatbě patří stejně tak jako svatební šaty k nevěstě. Květin není nikdy dost, a to ani v případě výzdoby auta. Můžete jimi vyzdobit jak kapotu, tak i kliky dveří. Můžete si nechat vytvořit například květinové srdce, které bude barevně ladit se svatební kyticí nevěsty i celou svatební dekorací.

Svatební výzdoba auta se může zdát jako něco, čemu není třeba přikládat patřičnou důležitost. Opak je ale pravdou. Vždyť auta jsou to první, co svatební hosté při očekávání příjezdu nevěstu vidí. Tak buďte kreativní!

(Anael Langerová)

Originální svatební výzdoba auta


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

guest