Svatba

Snubní prsteny ze zlata, stříbra i chirurgické oceli

Snubní prsteny ze zlata, stříbra i chirurgické oceli

Snubní prsten je už od doby starověkého Egypta symbolem pouta mezi dvěma lidmi a zároveň neodmyslitelnou součástí každého svatebního obřadu. A proto se dnes zaměříme právě na snubní prstýnky, které jsou znakem společného života. Na zásnubní a snubní prsteny se specializuje i internetové klenotnictví Brilas.  Vzhledem k tomu, že nabídka snubních prstenů je opravdu široká, svůj prstýnek si zde najde každý pár. 

Klasika ze žlutého zlata

Snubní prstýnky ze žlutého zlata se stále více vrací zpět do módy. Jedná se o materiál, který zkrátka nikdy neomrzí. Tyto prstýnky najdeme zcela jistě u našich babiček a možná i rodičů, nicméně v jejich moderním pojetí a originálním designu okouzlíte zaručeně i dnes. V případě, že milujete jednoduchost, jsou pro vás ideální hladké kroužky. Kombinaci s brilianty avšak neodolají ani náročnější snoubenci a zvláště pak nevěsty.

Snubní prsteny ze zlata, stříbra i chirurgické oceliBílé zlato je stále nejoblíbenější

Moderní a elegantní – tak bychom mohli ve stručnosti charakterizovat prstýnky z bílého zlata, které s přehledem vedou v žebříčku popularity. Snubní prstýnky z bílého zlata lze rovněž pořídit jak hladké, se zdobným rytím, tak i s brilianty.

Moderní stříbrné snubní prsteny

Hledáte snubní prsten, který bude vyrobený ze stříbra? Žádný problém. Stříbrné snubní prsteny jsou vyráběné přímo na míru každému klientovi. Obávat se nemusíte jejich poškození. Všechny stříbrné prsteny jsou rhodiované, a tak získají nejen vzhled bílého zlata ale zároveň jsou výrazně odolnější.

Originální prsten, který vydrží vše

Hledáte něco výjimečného, co nemá každý? Možná by vás zajímaly snubní prsteny z chirurgické oceli. I takové prsteny nemusí být pouze hladké, ale lze je pořídit ozdobené nejrůznějším rytím či zirkony, díky čemuž vytvoříte naprosto originální kousek. Snubní prstýnky z chirurgické oceli navíc neprovětrají vaší peněženku.

Pokud si přejete najít ty pravé snubní prstýnky za příznivé ceny a navíc z pohodlí vašeho domova, internetové klenotnictví Brilas, které nabízí originální kolekce snubních i zásnubních prstenů, je ideální příležitostí.

(PR)

Snubní prsteny ze zlata, stříbra i chirurgické oceli

O autorovi

The Wedding Post