Svatba

Blahopřejeme manželům Morrisonovým!

Blahopřejeme manželům Morrisonovým!

Pamatujete si na amerického herce, který se proslavil rolí učitele Willa Schuestera v muzikálovém seriálu Glee? Po té, co požádal v loňském roce svou přítelkyni Renee Puente o roku, se v sobotu večer vzali na soukromém pozemku na havajském ostrově Maui. 

Na rozdíl od většiny známých osobností snoubenci upřednostnili komorní obřad ve společnosti padesáti hostů z okruhu rodiny a nejbližších přátel.

Co se týče svatebních šatů, nevěsta oblékla šaty argentinského návrháře Gustava Cadile. Ty doplnila střevíčky značky Emmy London talentované návrhářky Emmy Scarterfield. Matthew oblékl smoking značky Brooks Brothers, kterou v roce 1818 založil Henry Sands Brook.

A protože je Matthew Morrison nejen hercem ale i skladatelem, zpěvákem a muzikantem, svatba byla plná hudby. Svatební obřad doprovázel za zpěvu americké zpěvačky Kiley Dean pianista Chad Whidden. Nevěstu k oltáři doprovodila píseň “Feels Like Home”.

Havajská svatba by se samozřejmě neobešla bez tradičního hula tance, který si Renee pro svého manžela připravila. Společně si pak ještě střihli duet Laury Benanti – Starry Eyed / Video Games.

Blahopřejeme manželům Morrisonovým!

O autorovi

The Wedding Post