Blog Inspirace

Svatba v přírodě na podzim nebo v zimě? S dobrou přípravou bez obav!

Svatba v přírodě na podzim nebo v zimě? S dobrou přípravou bez obav!
Napsal angelo

Svatba venku v létě? Samozřejmost! Ale na podzim, v zimě nebo v brzkém jaru? To už vyžaduje nejen odvahu a chuť organizovat, ale rovněž dobrou přípravu zahrnující přístřeší, kde se mohou hosté schovat před nepříznivým počasím. Odlišuje se též občerstvení, protože v létě je menší poptávka po teplých nápojích a jídle, které rozproudí krev v žilách. Na co nezapomenout při pořádání svatebního veselí ve venkovních prostorech při nižších teplotách a jaké možnosti se nabízejí?

Restaurace i parket

Pořádání svateb venku přináší novomanželům celou řadu benefitů, mimo jiné jim prostor umožňuje pozvat více hostů. V takovém případě se zázemí vytváří ve velkém stanu, který se nazývá trubkový. V rámci pronájmu párty stanů si lze zajistit tento typ přístřeší, které poskytne možnost usadit až tři sta hostů. Stan může posloužit jako restaurace se švédskými stoly. Dispozice se mohou upravit tak, aby prostřední části dominoval taneční parket pro večerní zábavu.

Pohodlí za všech okolností

Kde stan postavit? Lokalita musí být dostupná a vhodná pro tento typ akce, samozřejmostí je souhlas s pořádáním společenské události od majitele pozemku. S postavením stanu následně pomůže přímo půjčovna, kde mají zkušenosti s pořádáním stovek akcí ročně. Nezbytné je zajištění kotevního materiálu pro stavbu, hodit se budou také další praktické součásti včetně mobilních toalet, odpadkových košů a osvětlení, které může doplňovat patřičná svatební výzdoba.

Svatba v přírodě na podzim nebo v zimě? S dobrou přípravou bez obav!

Pivo? Raději čaj!

Při pořádání velké společenské akce hraje jednu z hlavních rolí občerstvení. Catering na míru je sázkou na jistotu, vždy je třeba myslet na dietní omezení účastníků a vegetariány, samozřejmě děti. Zatímco ve stanu se mohou nabízet pochoutky ze švédských stolů, venku se může rožnit sele nebo grilovat maso, které se podává s pikantní marinádou pro zahřátí. V chladnějším počasí se musí servírovat kromě studených nápojů také teplé včetně čaje, kávy a ovocných punčů. Dobře prohřeje svařák, což potěší ženy, nebo horká whisky, kterou dozajista ocení muži.

O autorovi

angelo