Inspirace

Velikonoční svatební dekorace

Velikonoční svatební dekorace

Velikonoce jsou téměř za dveřmi, a proto se dnes podíváme na zoubek velikonočním svatebním dekoracím. Ačkoli pověra říká, že svatba během velikonočních svátků i samotného půstu, který trvá celých čtyřicet dní před samotnými svátky, vám přinese smůlu, ne každý dá na pověry. Svatba v období Velikonoc však nejsou jen velikonoční svatební dekorace, ale může s sebou může přinést i řadu starostí navíc…

Svatba s motivem Velikonoc je jistě originálním nápadem, pokud však toužíte, aby vaše ANO zaznělo v kostele, ve velikonočním čase to může být značně problematické. Velikonoce jsou totiž nejvýznamnějšími křesťanskými svátky. Na druhou stranu Velikonoce obvykle připadají na konec března či začátek dubna, což zpravidla slibuje pěkné jarní počasí. Rozkvetlé stromy, modrá obloha a zelenající se louka jsou ideálním prostředím pro váš svatební den. Navíc si nemusíte lámat hlavu se stylem a motivem svatby, Velikonoce vám s tím jednoduše pomohou… K Velikonocům patří především veselé barvy, které vše po dlouhé zimě zase rozzáří.

Velikonoce se rovněž neobejdou bez květin. Na zahradách kromě sněženek a krokusů se opět po roce rozzáří petrklíč, rozkvetou barvené tulipány či se objeví narcisy a fialky.

A jaké velikonoční svatební dekorace lze použít?

Velikonoční svatební dekorace

O autorovi

The Wedding Post