Blog Inzerce

Víte, jak by měla vypadat svatební kytice? My ano!

Víte, jak by měla vypadat svatební kytice? My ano!
Napsal angelo

Svatební kytice k nevěstě jednoznačně patří. Nejenom, že doplňuje a vyzdvihuje střih i styl svatebních šatů, ale také podtrhuje její půvab. Pokud je správně navázaná a nakombinovaná z vhodných květin. Z následujícího článku se dozvíte, jak by taková kytice měla vypadat.

Svatební kytice není jen tak obyčejnou kyticí. Nesmí být jen krásná na pohled, nýbrž také musí vydržet dlouhou dobu bez vody. Co se samotných květin týče, velké oblibě se těší růže, pivoňky, konvalinky a frézie. Krásné však jsou i pomněnky, myrta a čechrava.

Vybíráme květiny do svatební kytice

Květiny na svatbu však volte především s přihlédnutím k sezoně, v níž kvetou. Například konvalinky jsou vyloženě jarní květiny a sezona pivoněk začíná na jaře a končí v létě. Na podzim a v zimě si za ně nejenom hodně připlatíte, ale především dlouho nevydrží.

Velikost, tvar a typ vazby

Jaká svatební kytice by se vám zamlouvala? Kaskádovitá s převisem, okrouhlá, nebo spíše přírodní? Všechny varianty jsou možné. Vysokým nevěstám každopádně sluší kytice kaskádovité. Nevěstám, které o svém svatebním dni chtějí být za vílu, lez doporučit kytičku přírodní. A nevěsty, jež si nepotrpí na okázalost a velké efekty, si často vystačí s malou svatební kytičkou.

Nechte si svatební kytici uvázat od profesionálů

Zřejmě vás nemusíme upozorňovat na to, že svatební kytici byste si měli nechat uvázat od profesionálního floristy. Krásnou svatební kytici vám navážou například v Květinářství Mirka Třebíč (na internetu hledejte pod odkazem květinářství Třebíč). Kytici nejenom pro nevěstu, ale také pro maminku a družičky. Profesionální floristky se však postarají i o ostatní květinovou výzdobu.

Využijte služby rozvoz domů

V nabídce spolu se svatebními kyticemi ovšem najdete řezané i hrnkové květiny, dekorace, čokolády a čaje. A pokud si objednané květiny nebudete moci osobně vyzvednout, můžete využít službu rozvoz květin, v rámci níž vám dorazí přímo k vám domů. Více informací hledejte přímo na stránkách květinářství www.kvetinarstvi-mirka.cz.

O autorovi

angelo