Zásnuby

Jak vybrat dokonalý prsten?

Jak vybrat dokonalý prsten?

Součástí předsvatebních i svatebních rituálů je samozřejmě také navlečení prstenů, a to jak při žádosti o ruku, tak i při samotném obřadu. Daný prsten se poté stává symbolem skutečné lásky a symbolem toho, že oba budoucí manželé chtějí trávit život společně. Jak ale vybrat ten správný prsten? Pojďme se podívat na několik možností, kterými svou partnerku zaručeně uchvátíte, pokud ji plánujete požádat o ruku, nebo již plánujete ty pravé prsteny pro samotný obřad.

Jak vybrat dokonalý prsten?Špičkový materiál je základ

Ačkoliv šperkařství nabízí desítky různých materiálů, rozhodně je třeba se v tomto směru zaměřit na ty nejdokonalejší. Jedná se samozřejmě o zlato, a to jak tradiční žluté, tak samozřejmě to bílé. Tak neváhejte a pořiďte si právě takové snubní prsteny a připravte se na svatbu, která bude právě díky daným prstenům dokonalá. Samozřejmostí je i fakt, že dané materiály nabízejí možnost různých kombinací, a to díky zkušeným šperkařským mistrům. Právě díky tomu vznikne naprosto úchvatný a neobyčejný šperk, který si zamiluje každý žena.

Jak vybrat dokonalý prsten?Drahý kámen nesmí chybět

Stejně jako by mělo být základem zlato, měl by být základem i vsazený kámen. Dnes opět platí, že existují různé možnosti jak z hlediska velikostí, tak z hlediska použitého kamene. A tak neváhejte a objednejte si obroučky třeba s dokonalým vsazeným briliantem. Samozřejmostí by měl být také certifikát o tom, že jak použité zlato, tak samozřejmě briliant odpovídá své kvalitě a jedná se tedy o kámen, který je zaručeně praví. To rozhodně souvisí s investovanými penězi, jelikož málokdo by se spokojil s pouhým padělkem.

A co dnes patří mezi nejvyhledávanější možnosti? Zcela určitě je to jednoduchý a elegantně tvarovaný prsten, ve kterém je vsazen drobný kámen nebo kameny. Prsten tak vypadá na ruce naprosto úchvatně, což je jistě cíl, kterého chce dosáhnout opravdu každý.

(PR)

Invalid Displayed Gallery


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post