Inzerce

Výběr sídla společnosti patří k nejdůležitějším rozhodnutím na cestě za vaším podnikatelským úspěchem. Učiňte 3 kroky ke správné volbě!

Při výběru sídla společnosti je podnikateli čím dál častěji volena jedna z nejefektivnějších možností, které se za tímto účelem dnes vůbec dají využít. Ano, řeč je zde o virtuálním sídle, které, je-li vybráno rozumně a na základě správně stanovených kritérií, může být vaší firmě hned od počátku jednoznačným přínosem. Jaká kritéria máme na mysli? A v čem přínos takovéto volby spočívá?

Výběrem sídla společnosti ovlivníte celou řadu věcí

Například to, jakým způsobem na vaši firmu bude pohlížet valná většina potenciálních klientů i obchodních partnerů, je jednou z věcí, na které má správná volba tzv. virtuální kanceláře nemalý vliv. Pokud se vám totiž podaří najít pro oficiální sídlo vaší společnosti skutečně lukrativní adresu v některé z vyhledávaných lokalit Prahy nebo Brna, případně i v některé ze zajímavých zahraničních destinací, bude váš byznys rázem působit dojmem seriózním a úspěšným. Takové pocity totiž „dobrá adresa“ u mnoha lidí vyvolat dovede a skutečný stav věcí s tím má alespoň na počátku jen pramálo společného.

Když se vám povede vybrat kvalitního poskytovatele vaší virtuální kanceláře, dočkáte se od něj také celé řady doprovodných služeb. Krom adresy vám nabídne i administrativní výpomoc, zasedací místnost a podobně. Věřte, že hodnota takových služeb je pro úspěch vašeho podnikání velice důležitá. Solidní poskytovatel vám ušetří spoustu času, peněz i starostí tím, že běžný provoz vaší kanceláře zajistí za vás.

Výběr sídla společnosti patří k nejdůležitějším rozhodnutím na cestě za vaším podnikatelským úspěchem. Učiňte 3 kroky ke správné volbě!

3 kroky na cestě k sídlu vaší firmy

Ve stručnosti se dá celý postup shrnout do tří hlavních kroků:

1) Prověřte si vytipovaného poskytovatele virtuálních sídel!

2) Vyberte si nějakou prestižní adresu!

3) Požadujte co nejvíce doprovodných služeb!

Je poskytovatel virtuální kanceláře solidní?

Vraťme se tedy na úplný začátek, protože ještě dřív, než začnete vybírat na základě toho, jak hodnotnou adresu a kvalitní doplňkové služby vám ten který poskytovatel virtuální kanceláře může zajistit, prověřte si také jeho samotného. Poskytování tohoto firemního servisu je byznys jako každý jiný. Proto se i zde můžete setkat s lidmi, kteří s vámi budou jednat korektně a profesionálně, stejně tak jako s těmi, o jejichž solidnosti a odborných dovednostech lze s úspěchem pochybovat. Krom referencí od podnikatelů, kteří si již mohli vámi vytipovaného poskytovatele vyzkoušet, hledejte potřebné informace v některém z rejstříků. Nejlépe vám poslouží ten Živnostenský, případně také Obchodní.

„Dobrá adresa“ vám podnikání usnadní

Ve chvíli, kdy nemáte o korektnosti potenciálního provozovatele vašeho virtuálního sídla žádné důvodné pochybnosti, můžete přistoupit k výběru nějaké vhodné adresy z jeho nabídky. Rozhodně nelitujte času, který tím strávíte, protože správně vybraná adresa může výrazným způsobem ovlivnit váš byznys hned od samého počátku. Na firmu sídlící na lukrativní adrese pohlíží většina lidí s určitým respektem a důvěrou. Pokud tedy zvolíte dobře, budete mít jistě větší šance při navazování nových obchodních kontaktů i při získávání klientely.

Kdo by dnes nechtěl získat nějakou konkurenční výhodu?

Každý se ve světě byznysu snaží vydobýt co nejlepší pozici a zajistit si před konkurencí nějaký náskok či výhodu. Někdo ještě stále využívá nižšího daňového zatížení v tzv. daňových rájích, jiný se pokouší dosáhnout na nejrůznější dotace. Pokud je řeč o „dobré adrese“, která je v tomto ohledu řadě firem rovněž užitečná, mohly by se vám hodit zkušenosti dalších podnikatelů. Z nich vcelku jednoznačně vyplývá, že vybrat za účelem zřízení sídla společnosti některou z adres, na které je zaregistrován až příliš velký počet dalších firem, není pro byznys nijak zvlášť prospěšné. Dejte přednost méně frekventovanému místu v nějaké solidní obchodní čtvrti velkého města a vaší věci to poslouží mnohem lépe. Být něčím výjimečný a získat tak alespoň nějakou výhodu před konkurencí, o to jde v tomto směru především.

Nepodceňujte hodnotu doprovodných služeb!

To by se vám skutečně nemuselo vyplatit. Způsob, jakým bude zajištěn každodenní chod vaší firemní virtuální kanceláře, může do značné míry ovlivnit vaše úspěchy na podnikatelském kolbišti. Nemuset se zabývat podružnými záležitostmi, které jsou s byznysem běžně spojeny, je velmi důležité. Pro maximální úsporu času i financí proto vyžadujte zejména několik následujících věcí:

A) FUNKČNÍ RECEPCI S VIDITELNÝM OZNAČENÍM VAŠÍ SPOLEČNOSTI

B) ZAJIŠTĚNÍ TELEFONICKÉHO A FAXOVÉHO SPOJENÍ

C) PŘEBÍRÁNÍ VEŠKERÝCH ZÁSILEK

D) ZASEDACÍ MÍSTNOST

E) ADMINISTRATIVNÍ PRÁCE

Dobře si vybrat, o to tu běží

Význam správné volby pokud jde o poskytovatele sídla vaší společnosti, je tedy bezpochyby zřejmý. To, jakým způsobem k celé věci přistoupíte, bude mít bezprostřední vliv nejenom na každodenní fungování vaší firmy, ale i na její image. Obojí vám pak v ideálním případě značně usnadní cestu za vaším podnikatelským úspěchem.

Je podle vás význam sídla společnosti pro byznys skutečně tak zásadní nebo to vidíte trochu jinak? A máte snad už ohledně virtuálních sídel nějakou vlastní zkušenost?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

angelo