Inzerce

Proč je šedá barva nábytku a dekorací stále aktuální?

Nemusíte mít zrovna povahu jako šedé myšky, přesto se vám mohou odstíny této barvy v interiéru skutečně zalíbit. Samotná šedá sluší nábytku, doplňkům i dekoracím, ale také se dokonale snese i s pestřejšími tóny a mnohými materiály. Pojďme se podívat na pár tipů. Šedá barva je nejen flexibilní a skvěle se přizpůsobí. Dokonce je považována za neutrální a nekonfliktní. Jako by vzbuzovala jakýsi kompromis. V oblibě ji mají spíše opatrní a málo ambiciózní jedinci. Pokud jsou v interiéru výrazné barvy, perfektně je pohltí. A pokoj nebude vypadat vůbec přeplácaně. Šedá je prostě tzv. upírem mezi barvami.

Jak kombinovat?

Milovníci decentnějších designů ocení šedý nábytek a žluté stěny, svítidla, sedačku či dekorace. Máte pocit, že je šedé doma až moc? Vsaďte na konferenční anebo odkládací stolek, koberec i doplňky v jasných tónech. Velmi atraktivní je kombinace fialových stěn a šedé sedací soupravy či obývací stěny. Je báječné, že se hodí skoro ke každé barvě z palety.

Do kuchyně i obýváku

Nutno podotknout solidaritu šedé v kuchyni. Ať už se jedná o dlažbu, kachličky nebo samotnou linku. Nezapomínejte však kuchyň prosvětlit například červenou, limetkovou, bílou. Šedá neumí být sama. V ložnici oceníte postel s šedým potahem, polštářky i povlečení. To vše v souladu s přírodními tóny. Obývací stěna s šedými prvky, exkluzivní svítidla, elegantní pohovka s designovými polštářky, to je symbol luxusu! Nádherný nábytek v oblíbeném odstínu překvapí svými přednostmi. Více na webu Atan.cz!

Věděli jste, že šedá je královna vedle pastelových odstínů, růžové, tyrkysové, fialové, limetkové i bílé? Pokud prahnete po nábytku v této moderní barvě, myslete na trendy provedení, čisté linie a styl. A nakonec. Šedá uklidňuje mysl a navozuje příjemný spánek!

O autorovi

angelo