Zásnuby

Žádosti o ruku, na které se nezapomíná

Žádosti o ruku, na které se nezapomíná

Nedávno jsme vám představili nejobvyklejší místa pro žádost o ruku, dnes vám  ovšem nabízíme inspiraci, jak je možné o ruku požádat. Respektive, pokud hledáte způsob, jak se zeptat své partnerky, máme pro vás hned několik vzorových příkladů. Podíváme se totiž na to, jak se se žádostí o ruku popraly některé celebrity.

Velkolepá žádost

Poměrně nedávno žádostí o ruku překvapil Leoš Mareš svoji přítelkyni Moniku Koblížkovou. Jako správný gentleman si dal na přípravě záležet a pozval svou lásku do luxusního hotelu v Mariánských Lázních. Zde zařídil večeři a ohňostroj odpalovaný na oblíbenou píseň jeho partnerky. Poté, jak bývá zvykem, poklekl a požádal přítelkyni o její ruku. Ta jej nezklamala a řekla ANO.

Rozhodně ne tajně

Žádosti o ruku, na které se nezapomínáPro změnu na svatého Valentýna požádal o ruku během přímého přenosu Viktor Vincze svojí přítelkyni, moderátorku Adélu Banášovou. Ta z toho byla evidentně v šoku, ale naštěstí řekla ANO. Později se nechala slyšet, že svého přítele upozorňovala, aby to nedělal před lidmi. Jak je vidět, Viktor má asi svoji hlavu.

V naprostém soukromí

Naproti tomu pěkně doma a především v soukromí nedávno požádal o ruku také princ Harry, a to svoji přítelkyni Meghan Markle, která ho ani nenechala doříct, co měl na srdci, a vyhrkla své ANO.  Princům starší bratr, William o pár let dříve požádal Kate o ruku při cestách po Keni, a to v krásné přírodě mezi slony a žirafami.

Jde to i jinak

Originálně se k žádosti o ruku postavila i zpěvačka Pink, která převzala iniciativu a svého přítele požádala o ruku. Přímo během motokrosového závodu svého přítele Carey Hart překvapila cedulí s nápisem “Vezmeš si mě”? A aby to vyznělo opravdově, vše dorazila druhou cedulí s nápisem “Myslím to vážně”.

Nezapomenutelná žádost

Jednou vskutku originální žádostí překvapil Petr Jelínek svoji přítelkyni Martinu Jandovou, moderátorku TOP Star magazínu, když po nedělním obědě a právě během žehlení za ní přišel a poklekl. Moderátorka na takovou žádost jistě nezapomene. Tak vidíte sami, i mezi slavnými se najdou introverti, kteří dají přednost skromnosti a soukromí, a také extroverti, kteří svůj nezapomenutelný zážitek chtějí sdílet s co největším počtem lidí a říct to doslova celému světu.


Foto: Stocksnap


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post