Blog Inspirace

Čeká vás výročí svatby? Potěšte svou drahou polovičku jedinečným darem

Udržování dlouhodobého vztahu vyžaduje pořádnou dávku péče, porozumění a pozornosti. Nikdo neříká, že musíte svou partnerku/ra rozmazlovat předraženými dary. Trochu originality ovšem neuškodí. Naštěstí lze pořídit vážně pěkný dárek za částky nepřesahující tisíc korun. Potřebujete inspiraci?

Personalizované vychytávky

Daná problematika se týká hlavně párů, které jsou spolu už celou řadu let. Za dlouhá léta souznění máte pocit, že jste si již dali úplně vše. Nenechte se zlákat leností a zapomeňte na tisíckrát omílané předměty, jichž máte doma bezpočet. Tento rok si raději dejte záležet. Není to nic složitého. Jak to?

Jasným příkladem je třeba kalendář s fotkami. Opravdu nemáme na mysli běžný produkt z papírnictví, nýbrž spíše krásný výrobek s vašimi vlastními obrázky. Ty se mohou týkat vašeho svatebního dne, zobrazovat společné chvíle v průběhu let nebo připomínat jakékoliv další zážitky. Zde přichází na scénu vaše fantazie a dávno zapomenutá alba.

Z pohodlí domova

Je nutné hledat profesionální obchod v celém širém okolí a ptát se na danou službu? Určitě ne. Místo toho si rozklikněte webové stránky e-shopu pod výše vloženým odkazem. Hned se před vámi objeví spousta druhů kalendářů, takže si vyberete nejlepší z nich. Poté zvolíte šablonu a kliknete na zelené tlačítko „Pokračovat“.

Všimli jste si jednoduchého grafického editoru, který se před vámi otevřel? V něm snadno nahrajete požadované fotografie, vložíte vymyšlený text, upravíte barevné provedení a veškeré součástí napolohujete. Celý proces zabere maximálně patnáct minut. Ve finále svůj výtvor pouze objednáte a počkáte na jeho svižné doručení na vámi uvedenou adresu. Nechcete-li se prozradit, raději napište adresu práce nebo vašich přátel. Přece jen se jedná o parádní překvapení.

O autorovi

angelo