Inspirace

Svatební den v ráji

Svatební den v ráji

Je vaším snem svatba na exotickém místě, pak Vás jistě osloví téma dnešního článku, a tedy svatba v ráji. Fotografie, které vypadají jako z fotoshopu, už nemusíte vídat jen v televizi či ve svatebních magazínech, můžete si je prohlížet ve vašem svatebním albu.  

Chcete se vyhnout obrovské vlně svatebních příprav, které narůstají společně s počtem hostů? Máte velkou rodinu, ale vy nejste zastáncem monstrózních akcí? Ačkoliv v první chvíli některé příbuzné a známé nakrknete, na to si za chvíli už ani nevzpomenete (a oni také ne), zato váš svatební den si budete pamatovat po celý život.

Nekonečné písčité pláže, třpytivý bílý písek, kokosové palmy, průzračné tyrkysové moře…jedním slovem ráááj.

A protože si chcete svatební den a případně svatební cestu užít bez zbytečných problémů, je dobré obrátit se na agenturu, která má s organizací svatebních cest v zahraničí zkušenosti. Zádrhel by se mohl objevit zejména v byrokratických záležitostech a v nezbytných dokumentech. Na vás a vašem snoubenci je, abyste se rozhodli, jak by vaše pohádková svatba měla vypadat a kdy a kde by měla proběhnout. Správný svatební koordinátor pak zajistí vše ostatní do posledních detailů. Starost si nemusíte dělat ani s výběrem svědků. To vše bude v rukách vámi vybrané agentury.

Váháte, které místo zvolit? Nedivíme se. Perla oceánu nebo ostrov Bora Bora s tyrkysově čistou lagunou obehnanou prstencem korálových ostrůvků nebo exotické souostroví Fidži, které najdete na druhém konci zeměkoule. Pozemský ráj, který ještě není dotčen moderní civilizací, naleznete na ostrově Tobago. Seychely, ostrovy v Indickém oceánu, nabízí pro změnu exotickou faunu i flóru, kterou jen tak někde nenajdete.

Ať už se rozhodnete pro Mauricius, Fidži, Bora Bora či jakékoliv další okouzlující a exkluzivní místo, přejeme Vám bezstarostné přípravy a nezapomenutelný zážitek.

Svatební den v ráji

Nejkrásnější hotely na Maledivách

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=p9ZvAfC17to”]

O autorovi

The Wedding Post