Inzerce

Chcete prodat auto na náhradní díly? Víme, kde dostanete adekvátní odměnu

Rozbil se vám automobil? Pak určitě přemýšlíte, jak se ho co nejvýhodněji a nejrychleji zbavit. V dnešní době existuje celá řada různých metod, ale málokterá z nich je opravdu výhodná. Chcete mít vše vyřešené do jednoho dne a ihned obdržet peníze na ruku?

Bleskurychlý proces

Rovnou zapomeňte na vystavování internetových inzerátů a nekonečné čekání na potenciálního zájemce. Pamatujte na to, že stále musíte platit povinné pojištění. A to i přesto, že je váš vůz nepojízdný.

Raději se spolehněte na výkup aut na náhradní díly od ověřených specialistů ze společnosti Za hotové. Ti působí po úplně celé České republice. Vykupují osobní automobily, vraky, stavební i užitkové stroje, veterány a další druhy dopravních prostředků. Nezáleží na množství.

Ihned během úvodního telefonátu se dozvíte přibližnou částku, kterou při předání obdržíte. Následně k vám během pouhých 24 hodin tito odborníci přijedou. Vozidlo prohlédnou, naloží a zcela zdarma odvezou.

Mezitím vypracují jednoduchou kupní smlouvu bez zbytečných kliček a skrytých podmínek. Zároveň vám předají doklad o ekologické likvidaci vozidla (s ním musíte skočit na příslušný úřad). Ještě před odjezdem vyplatí finanční částku přímo na ruku. Celý proces potrvá přibližně půl hodiny. Nemusíte si tak brát volno v práci.

Mrkněte se, kolik peněz obdržíte

Zajímá vás více informací ohledně likvidace automobilu? Pak navštivte webové stránky společnosti Za hotové a ihned se dozvíte všechny důležité podrobnosti. Klidně vyplňte nezávazný kontaktní formulář – vaše kontaktní údaje, značka a typ auta, rok výroby, objem motoru, palivo a další maličkosti.

Během chvíle zavolá výkupní technik a sdělí přibližnou částku. Vy se poté sami rozhodnete, jestli vám přijde dostatečně zajímavá.

O autorovi

angelo