Inzerce

Turistická sezóna se blíží. Jaký textil podtrhne styl vašeho hotelu?

Astronomické jaro je tady. Společně s ním přichází teplejší počasí, intenzivní sluneční záření a řada výletníků. Přesně v takový okamžik se hodí připravit svůj penzion na novou sezónu. Jaký textil si vaši návštěvníci užijí?

Zvolte špičkové povlečení

Zdaleka nejdůležitější součástí dobře hodnoceného penzionu je samozřejmě povlečení postelí. V tomto ohledu musíte vyhledávat pouze nejlepší dostupnou kvalitu. Jedině tak zajistíte svým hostům maximální spokojenost (a sobě skvělé recenze).

Dbejte hlavně na výběr vhodného materiálu. V tomto ohledu lze doporučit klasickou bavlnu, případně o něco elegantnější satén. Právě ten s sebou přináší řadu zajímavých výhod. Jakých?

Jako první stojí za zmínku jeho vysoká odolnost, a tím pádem i mnohem delší životnost. Díky vysoké hustotě látky se dočkáte velké pevnosti (takže vám ho hosté neroztrhají). Satén je také velmi příjemný na dotek, takže se v něm spí opravdu parádně.

V neposlední řadě se jedná o antialergenní materiál. Tento fakt potěší hlavně astmatiky, alergiky, děti, seniory a další citlivější jedince.

Dopřejte hostům soukromí

Co by to bylo za pokoj, kdyby v něm hosté neměli potřebné soukromí? Přesně proto nepodceňte záclony (hotové záclony) ani závěsy. Oba tyto vynálezy patří mezi nejvýraznější designové prvky celého interiéru. Proto si dejte s jejich výběrem opravdu záležet. Skromnější pokoje budou benefitovat z menších vzorů (optické zvětšení interiéru), velké pokoje naopak z větších vzorů.

Kde vlastně sehnat všechen bytový textil snadno, rychle a za přijatelné ceny? Odpověď je prostá – rozklikněte si internetové stránky oblíbeného e-shopu Dante.cz. V mžiku si budete moci naklikat produkty z desítek a desítek kategorií. Budete-li mít štěstí, vychytáte zajímavé slevy.

O autorovi

angelo