Blog Inspirace Inzerce

Jaké dámské spodní prádlo na svatbu? Sexy kraječky nebývají nejlepší volbou

Jaké dámské spodní prádlo na svatbu? Sexy kraječky nebývají nejlepší volbou
Napsal angelo

V náš velký den chceme být krásné a svůdné. Sexy prádélko si ale ponechme až na svatební noc. Pod svatební šaty patří především perfektně padnoucí dámské spodní prádlo.

Určitě víte, co to je za den, když si pod oblečení vybereme nesprávné spodní prádlo. Kalhotky se nám rolují, zařezávají, nesedí. U podprsenky nám padají ramínka, mohou nám z ní dokonce vypadávat prsa, či trpíme klaustrofobií. Umíte si představit, že budete tyto nepříjemné pocity zažívat ve svůj svatební den? Navíc, u běžného oblečení umíme problém řešit. Ramínko si napravíme, kalhotky povytáhneme. Pod svatební róbou však tohle půjde jen stěží.

Pozor na výběr materiálu svatebního prádla

Ve svatebních šatech stráví nevěsta několik hodin. V šatech je teplo. Vrstvený materiál nezachrání ani jeho vzdušnost a lehkost. Často navíc volíme k šatům punčocháče, což ještě více zabraňuje pokožce dýchat. Když si pak ještě vybereme spodní prádlo ze syntetických materiálů, na které nemusíme být zvyklé a naše tělo se v něm necítí, můžeme to skončit neestetickými pupínky třeba na zadečku. Neriskujte, že budete muset o svatební noci zhasnout! Není vůbec nemístné sáhnout i pod svatební šaty po hezkém bavlněném prádlu. Dámské kalhotky z bavlny jsou sázkou na jistotu.

Na barvě záleží

Jak si vybrat dámské spodní prádlo pod svatební šaty, pokud jde o jeho barvu? Prádlo by mělo být neviditelné. Určitě znáte teorii, že nejméně viditelným je spodní prádlo v tělové barvě. Nude spodní prádlo působí nenápadně, ale musíte si jej vybrat v odstínu podle barvy své pokožky. Svatební šaty však obvykle nebývají příliš průhlednými. Jsou podšívané a vrstvené. Takže nebývá problém zvolit ani bílé spodní prádlo, které se ke svatebnímu perfektně hodí.

Krajka nebo hladké?

Krajka se přes šaty může protlačovat, a kazit tak celkový efekt svatebních šatů. Raději proto volte prádlo hladké. Krajkové si opět ponechte na svatební noc. Jednu kraječku si ale přece jen oblečte. Nezapomeňte na modrý krajkovaný podvazek na jednu nožku. Tato tradice se nosí už i u nás a žádné nevěstě by neměla chybět. Modrý svatební podvazek symbolizuje věrnost.

O autorovi

angelo