Inspirace

PartyLite dovede vaši svatební dekoraci k dokonalosti

PartyLite dovede vaši svatební dekoraci k dokonalosti

Jistě Vás nepřekvapí, že svíčky na vaší svatební tabuli prostě patří. PartyLite nabízí úchvatné svíčky, které vás přímo vybízí k vytvoření dokonalé atmosféry. Během dne budou svíčky dokreslovat celistvost svatební výzdoby. Můžete je ladit do barvy, vaší oblíbené vůně či třeba i designu.

A proč právě PartyLite svíčky? Společnost si zakládá na tom, že veškeré jejich produkty jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Knot je zhotoven ze 100 % bavlny a vosk je vysoce čištěný 100 % parafín. Ze svíček PartyLite tak neunikají žádné škodlivé látky či nepříjemný zápach, jak tomu může být u jiných druhů svíček.

Svíčky PartyLite nejsou jen o nádherné vůni, ale i propracovaném designu. Je libo svíčky, svícny či aromalampy? Z velké nabídky sortimentu si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Co se týče svatebních dekorací, můžete využít čajové svíčky i vysoké válce. Výzdobu můžete navíc zdokonalit použitím svícnů či stínidel. Vykouzlíte tak tajemnou a romantickou atmosféru. Vysoké bílé válce jsou navíc krásnou výzdobou svatebních oltářů a kostelů. A aby vše působilo celistvě ale nikoli jednotvárně, doporučuje se pro efekt využít různě vysoké svíčky.

Navíc se nemusíte bát, že svíčka bude za chvíli vyhořelá. Pro všechny produkty PartyLite je charakteristická dlouhá doba hoření a vysoká intenzita vůně. Ještě aby ne. Vonné esence jsou odebírány přímo u dodavatelů, kde nakupuje například i Dior nebo Lancome. Vůně je tak na rozdíl od mnoha běžně dostupných produktů v celé hmotě svíčky a ne pouze na povrchu.

Svíčky PartyLite budou nádherným doplňkem vaší slavnostní tabule, tanečního parketu a oživí i tabuli s rautem. A protože by při pohledu na svatební tabuli měl každý host říct “wow”, je třeba si dát na její přípravě záležet. Fantazii se žádné meze nekladou. Ať použijete samotné svíčky či je umístíte do skleněných nádob, které můžete vyzdobit například kamínky, okvětními lístky či dekoračním pískem, myslete na to, aby vše dohromady působilo jednotným dojmem. Uvidíte, že svatební hosty doslova oslníte.

PartyLite dovede vaši svatební dekoraci k dokonalosti

O autorovi

The Wedding Post